Filtry

Cena

Cena

  • 60,00 zł - 184,00 zł

Megafon (tuba głośnomówiąca)

Aktywne filtry

Megafon DH-09 przenośny typu horn 25W

Megafon DH-09 przenośny typu horn 25W to niezbędny sprzęt dla koordynatora akcji ratowniczej lub przekazywanie komunikatów do lokalnej ludności.

Cena 153,00 zł

Megafon (tuba głośnomówiąca)

Do czego potrzebny jest megafon? Mamy ściśle określone wytyczne dotyczące minimalnego wyposażenia w sprzęt i środki techniczne do wykonywania czynności ratowniczych. Zostały one zawarte w ramach Krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego. Istnieją osobne wytyczne dla podstawowych i specjalistycznych czynności ratowniczych. Zgodnie z wytycznymi samochód przewidziany do prowadzenia ratownictwa wodnego (w zakresie podstawowym) powinien być wyposażony w m.in. megafon. Tuby głośnomówiące służą wzmacnianiu wydawanych poleceń czy sygnałów ostrzegawczych podczas prowadzonych działań. Za pomocą megafonu możliwym będzie nawiązanie kontaktu głosowego z poszkodowanymi i przekazanie im niezbędnych informacji o przebiegu akcji ratowniczej czy poinstruowanie o wymaganym sposobie zachowania. Z racji specyfiki środowiska pracy megafony muszą być przenośne – właśnie taki, zasilany na baterie sprzęt posiadamy w naszej ofercie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?