Filtry

Cena

Cena

  • 60,00 zł - 184,00 zł

Megafon (tuba głośnomówiąca)

Aktywne filtry

Megafon DH-09 przenośny typu horn 25W

Megafon DH-09 przenośny typu horn 25W to niezbędny sprzęt dla koordynatora akcji ratowniczej lub przekazywanie komunikatów do lokalnej ludności.

Cena 163,00 zł

Czym kierować się przy wyborze megafonu?

Do czego potrzebny jest megafon? Oczywiście do wykonywania działań mieszczących się w zakresie ratownictwa wodnego. Istnieją ściśle określone wytyczne dotyczące minimalnego wyposażenia w sprzęt i środki techniczne do wykonywania czynności ratowniczych, zawarte w ramach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Zgodnie z wytycznymi samochód przewidziany do prowadzenia ratownictwa wodnego (w zakresie podstawowym) powinien być wyposażony w m.in. megafon. Tuby głośnomówiące służą wzmacnianiu wydawanych poleceń czy sygnałów ostrzegawczych podczas prowadzonych działań. Za pomocą megafonu ręcznego możliwym będzie nawiązanie kontaktu głosowego z poszkodowanymi i przekazanie im niezbędnych informacji o przebiegu akcji ratowniczej, ostrzeżeń i instrukcji  o wymaganym sposobie zachowania. Dlatego megafony ręczne znajdziemy również na wyposażeniu ratowników wodnych strzegących kąpieliska ale też kierujących ruchem czy organizatorów np. koncertów czy wieców. 

Gdzie kupić profesjonalny megafon przenośny typu horn?

Potrzebujesz profesjonalny megafon w najlepszej cenie i nie wiesz gdzie go kupić? Oczywiście w sklepie ze strażackim wyposażeniem takim jak Strefa998.pl. W naszej ofercie posiadamy megafony przenośne typu horn niezbędne dla koordynatora akcji ratowniczej do przekazywania komunikatów. Z racji specyfiki środowiska pracy megafony muszą być przenośne, lekkie, odporne na warunki atmosferyczne i przede wszystkim posiadać duży zasięg i wysoki poziom dźwięku. Właśnie taki sprzęt posiadamy w naszej ofercie. Przenośny Megafon dh-08 typu horn 25w to produkt, który umożliwia niezakłóconą komunikację w każdych warunkach. Zapewnia duży zasięg i nie zniekształca głosu gwarantując, że każdy komunikat zostanie zrozumiany. Megafon został wyposażony w pasek zapewniający wygodny chwyt. Dostępny w naszej ofercie Megafon DH-12 przenośny typu horn o mocy 25W to nowoczesny megafon z mikrofonem. Dołączony na stałe mikrofon można przyczepić do znajdującego się z tyłu uchwytu. Jest niezawodny a wysokiej jakości mikrofon sprawi, że wydawane polecenia trafią do odbiorcy znajdującego się na znacznej odległości - nawet do 800m. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?