Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 1 317,00 zł - 3 967,00 zł

Przewoźne

Aktywne filtry

Radiotelefon Motorola DM4401e

Dzięki obsłudze przesyłania dźwięku za pośrednictwem technologii Bluetooth do Radiotelefonu Motorola DM4401e z łatwością podłączymy bezprzewodowe akcesoria.

Radiotelefon przewoźny HYTERA MD785

Nowoczesny Radiotelefon przewoźny HYTERA MD785 pracujący w standardzie DMR oraz konwencjonalnym analogowym. Zakres częstotliwości VHF 136-174MHz, UHF 400-470MHz

Radiotelefon Motorola DM4600e

Nowoczesny Radiotelefon przewoźny z kompaktowym mikrofonem Motorola DM4600e. Urządzenie z integracją transmisji głosu i danych i funkcją inteligentnego dźwięku

Radiotelefon Motorola DM4601e

Rewolucyjny Radiotelefon przewoźny Motorola DM4601e z zintegrowanym modułem GPS, Bluetooth i funkcją inteligentnego dźwięku. Pojemność na poziomie 1000 kanałów.

Radiotelefon przewoźny HYTERA HM 785

Hytera HM785 mobilny radiotelefon z technologią DMR obsługuje standardowo pojedynczą głowicę sterującą z opcjami montażu pilota zdalnego sterowania i podwójną głowicę sterującą w celu dopasowania do różnych środowisk.

Cena 3 549,00 zł

Radiotelefon Motorola DM4400e

Radiotelefon Motorola DM4400e pracujący w paśmie VHF. Cyfrowy trunking dla pojedynczej stacji bazowej wykorzystujący pełne możliwości systemu MOTOTRBO.

Radiotelefon Motorola DM2600e

Radiotelefon przewoźny Motorola DM2600e z wyraźnym wyświetlaczem i funkcją inteligentnego dźwięku. W zestawie  mikrofon, uchwyt mocujący i przewód zasilający.

Radiotelefon Motorola DM1400e

Radiotelefon przewoźny Motorola DM1400e charakteryzuje się możliwością pracy w trybie analogowym i cyfrowym, doskonałą jakością dźwięku oraz większym zasięgiem.

Radiotelefony Przewoźne

Pomimo tego, że każdy pracujący w terenie Strażak jest zaopatrzony w radiotelefon przenośny i na nich opiera się komunikacja pomiędzy ratownikami biorącymi udział w akcji, komunikacja z partnerem pozostałym w pojeździe musi również zostać zachowana. Tak jak wiele innych narzędzi pracy wykorzystywanych przez Strażaków – również telefony przewoźne muszą spełniać określone wymagania minimalne. Sprawa uregulowana została w Rozkazie Nr 8 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 5 kwietnia 2019 r. w sprawie wprowadzenia nowych zasad organizacji łączności radiowej. W przedmiotowym rozkazie wskazano m.in. jakie cechy i parametry techniczne powinien posiadać radiotelefon przewoźny oraz co wchodzi w skład zestawu.

Radiotelefon samochodowy

W sklepie pożarniczym Strefa998.pl zakupicie Państwo ukompletowane zgodnie z wytycznymi telefony przenośne Hytera Communications Corporation Limited oraz Motorola Solutions. W zależności od potrzeb oferujemy telefony pracujące w technologii analogowej i cyfrowo-analogowej. Szczegółowe informacje na temat dostępnych modeli radiotelefonów samochodowych znajdują się na ich stronach.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?