Filtrowanie

Kategorie

Detektory

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Detektor wielogazowy

Praca strażaka wymaga wielokrotnie interweniowania w miejscach, gdzie poziom stężenia gazów jest niebezpieczny dla ludzkiego zdrowia i życia. By móc sprawować pieczę nad powietrzem i dzięki temu trafnie podejmować decyzje, grupy ratownicze wykorzystują detektory wielogazowe.

Detektor wielogazowy – kontroluj otoczenie

Detektory wielogazowe sprawdzają się świetnie w każdych warunkach, mierzą stężenie wielu gazów jednym urządzeniem. Posiadanie takiego urządzenia umożliwi określenie czy występują strefy niebezpieczne np. zagrażające wybuchem Ex lub strefa, w której znajduje się zbyt niskie stężenie tlenu (np. studnie, kanały). Solidnie wykonane obudowy odporne na trudne warunki pracy oraz wydłużony okres używalności sprawia, że jest to urządzenie niezawodne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Detektor wielogazowy dla trudnych warunków pracy

Zaawansowane technologicznie mierniki gazów, które znajdziesz w ofercie sklepu Strefa998.pl, w szybki i precyzyjny sposób dostarczą Ci informację ostrzegawczą. Z uwagi na swoje działanie detektory sprawdzają się nie tylko w pożarnictwie, ale także w branży wodociągowej i kanalizacyjnej, górnictwie czy rafineriach.