Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Proszkowe

Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC

Łatwa w obsłudze Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC przeznaczona do zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej. Możliwość wielokrotnego napełniania.

Cena 125,00 zł

Gaśnica proszkowa 12kg GP-12x ABC/E

Łatwa w obsłudze Gaśnica proszkowa 12kg GP-12x ABC/E mieści aż 12 kg środka gaśniczego. Jest to ilość pozwalająca na szybkie i skuteczne stłumienie pożaru.

Cena 268,00 zł

Gaśnica proszkowa 2kg GP2x ABC

Gaśnica proszkowa 2kg GP2x do gaszenia pożarów z grupy A, B, i C przeznaczona w szczególności do ochrony przeciwpożarowej samochodów ciężarowych i dostawczych.

Cena 74,00 zł

Gaśnica proszkowa 4kg GP-4x ABC

Łatwa w obsłudze i szybka w działaniu Gaśnica proszkowa 4kg GP-4x ABC to niezastąpiony element ochrony przeciwpożarowej w np. obiektach użyteczności publicznej.

Cena 114,00 zł

Gaśnica proszkowa 9kg GP-9x ABC/E

Gaśnica to oczywiście przenośne urządzenie służące do gaszenia pożarów. Każda gaśnica posiada odpowiednie oznakowanie do jakiego typu pożaru można ją użyć. Stanowi konieczne zabezpieczenie przeciwpożarowe pojazdów oraz budynków. Doskonale sprawdza się przy pożarach, które jeszcze nie zdołały się rozwinąć.

Cena 190,00 zł

Gaśnica proszkowa 4 kg GP-4x ABC BOXMET

Gaśnica proszkowa 4 kg GP-4x ABC BOXMET przeznaczona głównie do gaszenia pożarów powstałych w warsztatach, halach produkcyjnych, zakładach energetycznych.

Cena 117,34 zł

Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC BOXMET

Środek gaśniczy zastosowany w Gaśnicy proszkowej 6kg GP-6x ABC BOXMET posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP. Duży zakres temperatur stosowania od -30°C do +60°C

Cena 129,08 zł

Gaśnice proszkowe – Strefa998.pl

Proponowane w tym dziale gaśnice proszkowe pozwolą uzyskać w pełni profesjonalny sprzęt, który jest bezpieczny i niezawodny w użytkowaniu. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej propozycji na proszkowe gaśnice strażackie, które cechują się niezawodnością, a także posiadają wszystkie niezbędne licencje i atesty. W naszej ofercie zawierany jest wyłącznie profesjonalny sprzęt w bardzo dobrych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego działu!

Gaśnice proszkowe – najlepsze produkty w swojej kategorii

Profesjonalne gaśnice proszkowe, które proponowane są w naszym sklepie, to świetnie skrojona oferta na potrzeby profesjonalistów. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego też proponujemy im wyłącznie sprzęt o bardzo wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie gaśnice proszkowe, które zapewniają niezawodność i sprawdzają się w każdej sytuacji. Doskonale wiemy, jak bardzo ważne są gaśnice proszkowe w każdej akcji gaśniczej, dlatego też przygotowywana przez nas oferta uwzględnia wszystkie te potrzeby.

Proszkowane gaśnice strażackie

Wysokiej jakości produkty dostępne w tym dziale pozwolą każdemu na znalezienie czegoś dla siebie. Dodatkowo oferowane przez nas proszkowane gaśnice strażackie są dostępne w bardzo dobrych cenach. Potwierdza to tylko duże zainteresowanie klientów naszą ofertą, dzięki której każdy może znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązania. 

W naszym sklepie znajdą Państwo proszkowane gaśnice strażackie o różnych wagach, a także o różnych parametrach. Dzięki temu będzie możliwe dobranie odpowiedniej gaśnicy do potrzeb. Proponowane przez nas sprzęty świetnie sprawdzają się jako w pełni profesjonalne gaśnice w wielu pomieszczeniach, które wymagają dobrej gaśnicy. Bezpieczeństwo jest tutaj priorytetem.

Zachęcamy do składania zamówień na wysokiej klasy proszkowane gaśnice strażackie w naszym sklepie. Będziecie Państwo zadowoleni z otrzymanego sprzętu!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć