Lista produktów marki Rosenbauer Polska

ROSENBAUER jest znaną marką obdarzoną zaufaniem Strażaków. Oferujemy najpopularniejsze i sprawdzone produkty do pracy (buty, hełmy, prądownice) a także gadżety.

ROSENBAUER, marka obdarzona zaufaniem Strażaków

ROSENBAUER jest wiodącym na świecie producentem  sprzętu pożarniczego. Od ponad 150 lat wprowadza na rynek innowacyjne i przełomowe technologie w produkcji systemów gaśniczych, środków ochrony indywidualnej (odzież i obuwie ochronne), sprzętu technicznego i ratownictwa chemicznego a także pojazdów pożarniczych - zgodnie z wymogami norm europejskich i amerykańskich. ROSENBAUER aktywnie funkcjonuje w branży pożarniczej, będąc dostawcą kompletnego asortymentu sprzętu strażackiego w ponad 100 krajach. Tym, co wyróżnia ROSENBAUER spośród innych producentów jest doświadczenie, wiodąca technologia, najwyższa jakość i szeroki asortyment produktów mogących sprostać najwyższym wymaganiom, niezależnie od potrzeb jednostek Straży Pożarnej. Rozwiązania ROSENBAUER opracowywane są przez specjalistów branży pożarniczej dla strażaków, dlatego cieszy się zaufaniem Straży Pożarnych na całym świecie, a produkty ustanawiają nowe standardy pod względem jakości, wydajności i bezpieczeństwa.

Produkty marki ROSENBAUER dostępne w sklepie Strefa998.pl

W naszym sklepie pożarniczym wychodzimy z propozycją zakupu niemalże wszystkich z dostępnych w aktualnym katalogu ROSENBAUER środków ochrony indywidualnej. W tej grupie znajdują się hełmy, ubrania specjalne, rękawice i obuwie tego producenta. U nas możecie Państwo zakupić również niezawodny i sprawdzony sprzęt pożarniczy marki ROSENBAUER, taki jak m. in. prądownice, wentylatory czy węże pożarnicze. Oferujemy również gadżety sygnowane nazwą ROSENBAUER. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą specjalnie wyselekcjonowanych produktów ROSENBAUER.

Środki ochrony indywidualnej ROSENBAUER

Hełmy strażackie ROSENBAUER HEROS są używane przez setki tysięcy Strażaków na całym świecie. Hełmy HEROS Titan zapewniają najlepszą możliwą ochronę i ustanawiają nowy standard dla maksymalnego bezpieczeństwa w działaniach ratowniczo-gaśniczych. ROSENBAUER HEROS Titan są lekkie (ważą ok. 1,4 kg), niezwykle wydajne i sprawdzą się w najtrudniejszych działaniach. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wiedzy i technologii ROSENBAUER, HEROS Titan jest najnowocześniejszym produktem zapewniający optymalną ochronę mechaniczną, doskonałą stabilność i maksymalny komfort noszenia podczas pracy. Niewątpliwą zaletą hełmów ROSENBAUER HEROS Titan jest możliwość konfiguracji i idealnego dopasowania do potrzeb użytkownika.

Ubrania specjalne ROISENBAUER FIRE MAX SF i 3 oraz FIRE FLEX to kolejna, zasługująca na uwagę propozycja tego producenta. Ubrania opracowywane są bezpośrednio w firmie ROSENBAUER, zgodnie z sugestiami i wymaganiami klientów. Zapewniają najwyższy poziom ochrony podczas działań ratowniczo-gaśniczych a sprawdzone i przetestowane połączenie materiałów zapewnia bezpieczeństwo, bardzo dobre dopasowanie i idealny komfort użytkowania. Ubrania ROSENBAUER FIRE posiadają budowę warstwową a skład i struktura warstw zastosowanego materiału gwarantuje trwałość i żywotność, najwyższym poziomem oddychalności, ogromną odpornością na ciepło i wodoszczelność oraz optymalną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, nawet w ekstremalnych warunkach. ROSENBAUER FIRE zapewniają kompleksową ochronę, wyróżniają się komfortowym i ergonomicznym krojem umożliwiającym optymalną swobodę ruchu oraz nowoczesnym designem.

W asortymencie rękawic strażackich ROSENBAUER znajdziemy odpowiednie rękawice do każdych typu działań, zapewniające mocny uchwyt i  idealnie sprawdzające się w każdej akcji ratowniczej. Rękawice ROSENBAUER SAFE GRIP 3 przeznaczone do działań gaśniczych gwarantują najlepszą ochronę przed płomieniami i promieniowaniem cieplnym, natomiast GLOROS T1 nadają się przede wszystkim do działań ratowniczych i gwarantują wysoki stopień zręczności i przyczepności.
Obuwie strażackie ROSENBAUER to jakość na najwyższym poziomie. Nadają się do każdego zastosowania i zapewniają najlepszą ochronę przed płomieniami, wysoką temperaturą, ostrymi przedmiotami oraz zimnem. Wszystkie modele butów ROSENBAUER gwarantują maksymalną ochronę w akcji i doskonały komfort noszenia. Innowacyjna technologia, nowoczesne wzornictwo i niska waga to ich cechy wyróżniające. Sprawdzone modele takie jak BOROS, TWISTER czy TORNADO zostały opracowane specjalnie dla strażaków w celu zapewnienia najlepszej możliwej ochrony dla sił ratowniczych w trudnych sytuacjach.

Sprzęt pożarniczy ROSENBAUER

Prądownice PROJET i SELECT FLOW pozwalają uzyskać maksymalny efekt gaśniczy przy minimalnym zużyciu wody a zaawansowana technologia ROSENBAUER sprawia, że są one niezwykle skuteczne. Prądownice  ROSENBAUER z linii SELECT FLOW umożliwia ręczną regulację wydajności przepływu wody za pomocą pierścienia regulacyjnego. Są wykonane są z wysokiej jakości, odpornych na korozję materiałów. Ergonomiczna konstrukcja prądownic ROSENBAUER SELECT FLOW pozwala na wygodną obsługę nawet w rękawicach strażackich. Natomiast w modelu prądownicy ROSENBAUER PRO JET możliwym jest jednoczesne podawanie prądu zwartego i rozproszonego/mgłowego lub obu strumieni niezależnie. Technologia ta zapewnia duży zasięg rzutu i doskonały kształt strumienia wody. ROSENBAUER PRO JET ma wiele różnych zastosowań, może być wykorzystywana podczas pożarów wewnętrznych i zewnętrznych, do chłodzenia, wytwarzania kurtyny wodnej i jest odpowiednia do podawania piany sprężonej CAFS.

Wysokowydajne i mobilne wentylatory ROSENBAUER FANERGY posiadają wszystkie cechy wyróżniające znakomity sprzęt pożarniczy tego producenta. Wentylatory ROSENBAUER FANERGY są wielofunkcyjne - posłużą do wentylacji, wytwarzania mgły wodnej, usuwania niebezpiecznych gazów i natychmiastowego dostarczania świeżego powietrza, obniżania temperatury a nawet podawania piany. ROSENBAUER FANERGY są niezwykle pomocne także podczas gaszenia pożarów. Szybkie usuwanie dymu umożliwia szybkie natarcie na pożar, poprawia widoczność i obniża temperaturę, zwiększając bezpieczeństwo podczas pracy. Zastosowana w urządzeniach nowa technologia przepływu powietrza All In One Airflow firmy ROSENBAUER pozwala na dostarczanie powietrza w ukierunkowany sposób, przy większym ciśnieniu, większej mocy i w większej objętości, dając skuteczne wsparcie podczas akcji ratowniczej.

Nowoczesne węże ROSENBAUER AQUA FLEX mają praktycznie nieograniczoną żywotność i wymagają jedynie minimalnej dbałości i konserwacji. Są odporne na wysokie ciśnienie, światło UV, ozon i gnicie, są również neutralne na szeroką gamę różnych chemikaliów. Posiadają dobrą elastyczność i niewielką wagę. Surowce wykorzystywane do produkcji okrągłotkanych węży strażackich ROSENBAUER to przędza poliestrowa o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i ścieranie oraz gumowa wyściółka wykonana z wysokiej jakości kauczuku EPDM umiejscowiona dzięki specjalnemu procesowi wulkanizacji i sprawiająca, że wąż jest całkowicie wodoszczelny.

Adapter mocowania maski Rosenbauer

Prezentujemy Adaptery mocowania maski Rosenbauer. Adaptery do hełmu bojowego, kompatybilne ze wszystkimi popularnymi modelami masek do aparatów powietrznych. 

Cena 100,86 zł

Buty Rosenbauer Tornado NEW (CNBOP)

Buty Rosenbauer Tornado NEW posiadają świadectwo dopuszczenia CNBOP. Obuwie z odblaskowymi elementami, przeznaczone do działań ratowniczych i gaśniczych.

Cena 1 337,01 zł

Buty Rosenbauer Twister NEW (CNBOP)

Obuwie bojowe TWISTER NEW z membraną produkowane z wysokiej jakości materiałów które są zoptymalizowane do działań w ekstremalnych warunkach.

Cena 1 506,75 zł

Buty strażackie ROSENBAUER BOROS B4

Solidne, lekkie i gwarantujące bezpieczeństwo Buty strażackie ROSENBAUER BOROS B4 zostały specjalnie opracowane dla Strażaków. Innowacyjnym systemem zakładania.

Cena 1 413,27 zł

Czapka baseballówka czarna z logo Rosenbauer

Czapka baseballówka czarna z wyhaftowanym czerwoną nicią logo Rosenbauer będzie idealnym dodatkiem nawet do codziennych stylizacji. Czapka wykonana z bawełny.

Cena 33,00 zł

Działko wodno-pianowe Rosenbauer RB6

Przenośne Działko wodno-pianowe Rosenbauer RB6 znajdzie szerokie zastosowanie jako urządzenie do gaszenia pożarów, chłodzenia lub wytwarzania tarczy wodnej.

Cena 10 253,28 zł

Hełm dziecięcy ROSENBAUER HEROS TITAN

Hełm dziecięcy stworzony przez firmę ROSENBAUER HEROS TITAN wraz z czołową wyjmowaną latarką oraz zmienną regulacją rozmiaru. 

Cena 100,00 zł

Hełm strażacki Rosenbauer Heros Titan

Hełmy strażackie Rosenbauer Heros Titan to nowa generacja hełmów pożarniczych do działań w obszarach niezurbanizowanych oraz do ratownictwa technicznego.

Cena 1 452,63 zł

Ładowarka sieciowa do RLS 1000 / RLS 2000

Oferujemy Ładowarki sieciowe od Rosenbauer dedykowane dla przenośnego zestawu (systemu oświetleniowego LED z elastyczną głowicą) RLS 1000 oraz RLS 2000. 

Cena 423,12 zł

Modele kartonowe samochodów Rosenbauer

Zestaw składający się z pięciu wycinanek obrazujących kartonowe Modele najpopularniejszych samochodów Rosenbauer będzie idealnym prezentem, nie tylko dla dzieci

Naklejki odblaskowe 3M do hełmu HEROS TITAN

Naklejki odblaskowe 3M do przeznaczone do hełmu HEROS TITAN. Zwiększają bezpieczeństwo ratownika podczas działań gaśniczych w warunkach o ograniczonej widoczności.

Cena 68,88 zł

Nasadka pianowa prądownicy ROSENBAUER 101 EN

Nasadka pianowa prądownicy ROSENBAUER 101 EN dzięki której w łatwy sposób możemy podawać pianę ciężką podczas działań gaśniczych.

Cena 1 384,98 zł

Pendrive USB ROSENBAUER

Pendrive Rosenbauer USB 2.0 o pojemności 8 GB z wygrawerowanym logiem najbardziej rozpoznawalnej firmy produkującej produkty strażackie "ROSENBAUER"

Cena 49,00 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 od ROSENBAUER jest zasilana silnikiem elektrycznym. Pompa z zintegrowanym z konstrukcją pompy systemem ssania na płasko.

Cena 8 296,35 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 8/1

Pompa NAUTILUS 8/1 to niezawodne urządzenie wyprodukowane przez znaną firmę Rosenbauer zostało przetestowane i certyfikowane zgodnie z normą DIN 14425. 

Cena 11 525,10 zł

Prądownica ROSENBAUER 100 EN

Prezentujemy nowoczesną, wysokiej jakości Prądownicę ROSENBAUER 100 EN. Łatwy wybór wydajności z możliwością podawania różnych typów strumieni gaśniczych.

Cena 2 778,57 zł

Prądownica ROSENBAUER 100 EN z łamanym przegubem

Prądownica ROSENBAUER 100 EN z łamanym przegubem. Przyłącze przegubowe umożliwia ruch obrotowy do 45° w każdym kierunku. Idealna do chłodzenia gazów spalinowych

Cena 3 827,76 zł

Prądownica ROSENBAUER 102 NFPA

Prądownica Rosenbauer 102 NFPA  z serii "SelectFlow" zapewnia maksymalny efekt gaśniczy przy minimalnym zużyciu wody. 

Cena 3 329,61 zł

Prądownica ROSENBAUER 99 EN

Prądownica ROSENBAUER 99 EN charakteryzuje się niską masą (2 kg) i dużym zakresem przepływu wody od 17 do 130 l/min.

Cena 2 724,45 zł

Prądownica ROSENBAUER PROJET I

ROSENBAUER PROJET I to wysokiej klasy prądownica, która charakteryzuje się niespotykanym dotąd komfortem użytkowania. 

Cena 3 503,04 zł

Prądownica ROSENBAUER PROJET II

Prądownica ROSENBAUER PROJET II umożliwia podanie różnych rodzajów prądów wody t.j. kombinację prądu zwartego i mgłowego - jednocześnie lub niezależnie.

Cena 3 677,70 zł

Prądownica ROSENBAUER RTE FX235 EN STORZ C

Prądownice ROSENBAUER RTE FX235 EN STORZ C charakteryzują się m.in. solidną konstrukcją,  intuicyjną obsługą oraz optymalną regulacją natężenia przepływu. 

Cena 3 677,70 zł

Prądownica ROSENBAUER RTE FX400 EN STORZ C

Wysokiej jakości Prądownica ROSENBAUER RTE FX400 EN STORZ C to najnowszy produkt tego typu w ofercie Rosenbauer. W modelu zastosowano m.in. nowy zawór ślizgowy.

Cena 3 921,24 zł

Przyłbica główna, pozłacana do Heros TITAN

Przyłbica główna, pozłacana do hełmu Rosenbauer Heros TITAN, spełniająca wymogi normy PN-EN 14458:2004. Przyłbica daje możliwość pracy w okularach korekcyjnych.

Cena 380,07 zł

Rękaw pianowy półsztywny do FANERGY V16 3m

Rękaw pianowy półsztywny do Wentylatora FANERGY V16 ROSENBAUER 3m wraz z zintegrowaną torbą to przydatny dodatkowy element wyposażenia wentylatora Rosenbauer.

Cena 2 844,99 zł

Rękaw pianowy półsztywny do FANERGY V16 8m

Rękaw pianowy półsztywny do Wentylatora FANERGY V16 ROSENBAUER 8m wraz z zintegrowaną torbą pozwala na przenoszenie piany w wybrane przez ratownika miejsce. 

Cena 4 366,50 zł

Rękaw pianowy półsztywny do FANERGY V22 3m

Rękaw pianowy półsztywny przeznaczony do Wentylatora FANERGY V22 ROSENBAUER o długości 3m w zestawie wraz z zintegrowaną torbą o średnicy rękawa 650 mm.

Cena 2 886,81 zł

Rękawice strażackie ROSENBAUER SAFE GRIP III

Rękawice Rosenbauer charakteryzują się dużą wytrzymałością termiczną i mechaniczną oraz zapewniają komfort użytkowania podczas prowadzonych działań. 

Cena 554,73 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?