Filtry

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 239,00 zł

Torby

Aktywne filtry

Torba na udo - RescueBag

Wielofunkcyjna torba ratownicza na udo RescueBag pozwala na przechowywanie narzędzi w porządku. Dzięki temu podczas akcji wszystko będzie na miejscu i pod ręką.

Cena 179,00 zł

Torba na udo - RescueBag PRO

Innowacyjna, wielofunkcyjna Torba na udo - RescueBag PRO to idealne rozwiązane na przechowywanie w zasięgi ręki wszystkich potrzebnych podczas akcji narzędzi.

Cena 239,00 zł

Saszetka na pasek RATOWNIK OSP

Saszetka na pasek do udzielenia pierwszej pomocy. Saszetka dla ratowników OSP, Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz Służ Ratowniczych i patroli pieszych.

Cena 49,00 zł

Podręczny pakiet ratownika

Pakiet pozwala na profesjonalne zabezpieczenie ratownika i poszkodowanego. Można założyć na pasek spodni, co umożliwia korzystanie z pakietu w każdej sytuacji.

Cena 57,00 zł

Torby ratownictwa medycznego

Podczas akcji ratowniczej zarówno tej mającej na celu udzielanie pomocy osobie poszkodowanej jaki tej mającej związek z ratowaniem mienia niezbędnym jest posiadanie „pod ręką” najważniejszych narzędzi czy akcesoriów mogących przydać się podczas akcji. W takich – zazwyczaj gorączkowych sytuacjach szczególnie lubią się gubić niewielkie ale ciągle bardzo ważne przedmioty. W tym celu warto zaopatrzyć się w torbę transportową, która będzie poręczna, mała ale zarazem bardzo pojemna. Do takiej torby włożymy podręczne narzędzia  czy materiały opatrunkowe, po które z łatwością sięgniemy podczas wykonywanych czynności.

Pakiet ratownika, RescueBag 

W tej kategorii umieściliśmy torby transportowe do przenoszenia zarówno materiałów do udzielenia podstawowej pomocy medycznej jak i narzędzi przydatnych podczas akcji. Zaletą produktów jest ich niewielki rozmiar i sposób mocowania – na pasek spodni lub na udo. Takie przenoszenie przedmiotów pozwala na szybki i łatwy dostęp i  pozostawia wolne ręce podczas transportu. Saszetka Pakiet ratownika jest wyposażona w podstawowe akcesoria do udzielenia pierwszej pomocy, natomiast torba transportowa RescueBag sprzedawana jest bez wyposażenia, które każdy Strażak dopasowuje do własnych potrzeb. Takie akcesoria sprawdzą się również innym grupom zawodowym oraz wszystkim gospodarstwom domowym - pakiet ratunkowy pozwoli zaopatrzyć drobne urazy a torba na udo pomoże podczas wykonywania prac naprawczych czy remontowych.

Torba na prezent

Torba na udo czy też saszetka medyczna będą doskonałym prezentem dla strażaka ochotnika. Osobiście wyposażona i noszona na pasku czy przy udzie torba/saszetka będą doskonałym dopełnieniem wyposażenia samochody strażackiego. Posiadanie pod ręką kilku najważniejszych środków opatrunkowych pozwoli dużo szybciej zareagować podczas różnego rodzaju akcji ratunkowych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?