WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 10 512,00 zł - 10 513,00 zł

Działko Wodno-Pianowe: Skuteczne Narzędzie dla Strażaków

Aktywne filtry

Działko wodno-pianowe Rosenbauer RB6

Przenośne Działko wodno-pianowe Rosenbauer RB6 znajdzie szerokie zastosowanie jako urządzenie do gaszenia pożarów, chłodzenia lub wytwarzania tarczy wodnej.

Cena 10 512,81 zł

Działko wodne

Działko wodne to profesjonalny sprzęt gaśniczy o wyspecjalizowanym zastosowaniu. Działka wodne umożliwiają wytworzenie silnych prądów wody. Tego typu urządzenia sprawdzają się w trakcie gaszenia pożarów z dużej odległości. Działko wodne złożone jest z korpusu, prądownicy i blokady, kierownicy, ciśnieniomierza oraz kolejnej blokady obrotu w dwóch płaszczyznach tj. pionowej i poziomej. W ofercie naszego sklepu znaleźć można różne rodzaje działek, a także nakładki do piany ciężkiej jako dodatek do sprzętu. Działko wodne jest skomplikowanej budowy niż w przypadku uniwersalnych prądownic wodnych. Producenci dostarczają sprzęt dostosowany do stałej zabudowy, który umożliwia obrót do 360 stopni, a także urządzenia samochodowe i działka wodno-pianowe przenośne. Wersje stacjonarne oznaczane są literą S, natomiast te do przenoszenia literą P.

Działko wodno-pianowe

W ofercie naszego sklepu można znaleźć między innymi kompaktowe i lekkie działko wodne RB 6 renomowanej firmy Rosenbauer. Działko wodne może być używane między innymi do gaszenia pożarów, chłodzenia lub wytworzenia tarczy wodnej W razie potrzeby obsługiwane przez operatora lub bezobsługowo zachowując przestrzeganie zaleceń bezpieczeństwa. Działko wodne charakteryzuje się solidną i lekką konstrukcją. Można je rozłożyć w łatwy i szybki sposób nie zajmując dużo miejsca. Posiada możliwość płynnego regulowania kształtu strumienia gaśniczego i regulowanej wydajności. Działko wodne pozwala na wygodne manewrowanie jednocześnie zapewniając przy tym stabilną pracę. Niewielkie rozmiary działka wodnego RB 6 firmy Rosenbauer dają możliwość przechowywania na niewielkiej przestrzeni w samochodzie ratowniczo-gaśniczym. Nisko położony środek ciężkości działka zapewnia stabilną pracę. W tym celu zastosowano składaną ramę z hartowanymi, stalowymi szpicami dla utrzymania stabilności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu dostępnych działek wodnych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?