Filtry

Cena

Cena

  • 50,00 zł - 274,00 zł

Torby PAX

Aktywne filtry

Torby medyczne PAX Bags

PAX-Bags to produkty, których idea narodziła się z praktyki. Torby PAX wykorzystywane są przez sanitariuszy, ratowników medycznych, Strażaków, Policjantów  czy wojskowych. Torby charakteryzują się jakością, wykonaniem z materiałów o wysokiej odporności i wytrzymałości, łatwością w utrzymaniu w nienagannym stanie, kompatybilnością z innymi produktami marki oraz szerokim asortymentem i przystępnymi cenami. Te zalety powodują, że produkty wykorzystywane są podczas akcji prowadzonych na niemalże całym świecie. Produktów nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

Torby i akcesoria PAX

Produkty PAX są tak dobre, że do naszej oferty włączyliśmy kilkanaście najbardziej przydatnych podczas akcji ratowniczo-gaśniczych modeli tej firmy. Do transportu odzieży i wyposażenia osobistego dedykowana jest torba na odzież strażacką czy torba na hełm strażacki. Łatwy i bezpieczny transport sprzętu ułatwią holstery (kabury) np. na latarki, rękawiczki medyczne  czy inne drobne przedmioty a także duże torby na węże strażackie, na zestawy do ewakuacji poszkodowanych z budynków czy na zestawy szybkiego reagowania. Z tymi torbami każda akcja przebiegnie sprawnie. Szczegóły dotyczące poszczególnych produktów umieściliśmy na ich stronach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?