W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 1 250,00 zł

Torby PAX

Aktywne filtry

Torba RIT

Torba RIT z miejscem na butlę i maskę pełnotwarzową jest dedykowana do akcji polegających na ewakuacji poszkodowanych z koniecznością podawania im powietrza.

Cena 1 169,00 zł

PAX Holster L

Kompaktowy holster z oddzielnym schowkiem na drobne przedmioty takie jak noże czy pisaki. Pojemność Holstera PAX wynosi 1,27 l. 

Torba dla grup szybkiego reagowania PAX

Torba dla grup szybkiego reagowania, która może być wyposażona w wąż strażacki oraz prądownicę dzięki czemu przyspiesza czas reagowania podczas działań gaśniczych. 

Torba na odzież strażacką PAX

Ta pojemna torba pomieści odzież strażacką, buty do rozmiaru 50, a nawet ręcznik i ubrania cywilne. Torbę można modyfikować za pomocą pasków naramiennych.

Torba na hełm PAX

Torba na hełm PAX to opcjonalny dodatek do torby na ubranie PAX  pozwala na bezpieczne przechowywanie całkowitego wyposażenia osobistego strażaka-ratownika. 

Torba na buty i hełm PAX

Torba na buty i hełm PAX pozwala sprawnie i wygodnie transportować całe wyposażenie osobiste każdego strażaka-ratownika unikając uszkodzeń sprzętu. 

Cena 349,00 zł

Torba na wąż strażacki

Dzięki torbie na wąż strażacki PAX łatwo możemy przenosić pakiet wężowy lub rozwijać wąż od miejsca zasilania do miejsca prowadzenia działań gaśniczych. 

Cena 1 249,00 zł

Pro Series holster na rękawiczki PAX

Rękawiczki, nożyczki zawsze pod ręką? Z Holsterem PAX najważniejsze rzeczy możesz mieć zawsze pod ręką. Holster bez problemu może być przymocowany do paska. 

Sznurek do znakowania drzwi PAX

Luminescencyjny żółty bardzo dobrze widoczny sznurek PAX do znakowania drzwi przydatny element ratownika podczas przeszukiwania budynków wielomieszkaniowych. 

Torby PAX

PAX-Bags to produkty, których idea narodziła się z praktyki. Torby PAX wykorzystywane są przez sanitariuszy, ratowników medycznych, Strażaków, Policjantów  czy wojskowych. Torby charakteryzują się jakością, wykonaniem z materiałów o wysokiej odporności i wytrzymałości, łatwością w utrzymaniu w nienagannym stanie, kompatybilnością z innymi produktami marki oraz szerokim asortymentem i przystępnymi cenami. Te zalety powodują, że produkty wykorzystywane są podczas akcji prowadzonych na niemalże całym świecie. Produktów nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

Torby i akcesoria PAX

Produkty PAX są tak dobre, że do naszej oferty włączyliśmy kilkanaście najbardziej przydatnych podczas akcji ratowniczo-gaśniczych modeli tej firmy. Do transportu odzieży i wyposażenia osobistego dedykowana jest torba na odzież strażacką czy torba na hełm strażacki. Łatwy i bezpieczny transport sprzętu ułatwią holstery (kabury) np. na latarki, rękawiczki medyczne  czy inne drobne przedmioty a także duże torby na węże strażackie, na zestawy do ewakuacji poszkodowanych z budynków czy na zestawy szybkiego reagowania. Z tymi torbami każda akcja przebiegnie sprawnie. Szczegóły dotyczące poszczególnych produktów umieściliśmy na ich stronach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć