Lista produktów marki KTH Chem

KTH chroni zdrowie strażaków

Firma KTH Chem rozpoczęła swoją działalność pod koniec 2017 roku, mając na celu produkcję specjalistycznej chemii dla strażaków. Ich pierwszym produktem był innowacyjny żel do prania, który skutecznie odkażał niebezpieczne substancje z produktów spalania. To był zupełnie nowatorski produkt w Europie. KTH Chem współpracuje z HZS hl. miasta Pragi i GoodPro, wiodącym producentem odzieży ratunkowej, aby zapewnić produkt, który nadawał się również do pralek domowych, a jednocześnie był skuteczniejszy od dostępnych na rynku produktów.

Firma opracowała również preparat F4, który wspomaga czyszczenie odblaskowych części odzieży i hełmów strażaków, zwiększając ich bezpieczeństwo. Opracowano unikalną formułę, która jest mieszaną z innymi produktami serii F. 

Już w 2018 roku produkty F5 i F4 zostały wprowadzone na rynek po intensywnych testach na mocno zabrudzonych ubraniach strażackich. Reakcje na te produkty były niesamowite, żel doskonale usuwał zanieczyszczenia i przywracał właściwości przepuszczalne membran odzieży.

W kolejnych latach firma KTH Chem wprowadzała nowe produkty do linii profesjonalnej i rozszerzała swoją sieć dystrybucji. Otrzymali także zarejestrowany znak towarowy dla swoich produktów i angażowali się w badania nad zdrowiem strażaków.

W 2020 roku wprowadzono na rynek impregnat F7, który okazał się błyskawicznym bestsellerem. KTH Chem rozpoczęło również działalność charytatywną, wydając kalendarz na rzecz straży pożarnej w Pradze.

W 2021 roku wprowadzono do serii F specjalistyczny preparat do czyszczenia węży ratowniczych - F2. KTH Chem rozpoczęło również współpracę z Armią Republiki Czeskiej.

W kolejnych latach firma stała się doradcą Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Słowackiej w zakresie czyszczenia i dekontaminacji oraz partnerem Stowarzyszenia Dowódców JSDH. Nawiązano także partnerstwo z HZS hl. Miasto Praga i HZS Region Środkowoczeski.

KTH Chem aktywnie szkoli strażaków i stale rozwija swoją wiedzę. Obecnie dostarczają produkty do różnych instytucji, takich jak elektrownie jądrowe, szpitale,

Aktywne filtry

F5 - płyn do prania ubrań specjalnych 1l

F5 to niezwykle skuteczny i nieoddziałowujący na właściwości odzieży płyn do prania i czyszczenia ubrań specjalnych – w tym ubrań z membraną. Pojemność  1l.

Cena 85,00 zł

F5 - płyn do prania ubrań specjalnych 10l

F5 - Profesjonalny środek do prania i czyszczenia ubrań specjalnych na mokro 10l. Płyn o właściwościach dekontaminacyjnych,  zmywa bardzo trudne zabrudzenia.

Cena 790,00 zł

F1 - aktywna piana do mycia karoserii 5l

F1 - aktywna piana do mycia karoserii pojazdów specjalnych o pojemności 5l. Możliwość nanoszenia ręcznie lub  za pomocą np. pianownic czy myjek ciśnieniowych.

Cena 185,00 zł

F3 - odplamiacz do ubrań specjalnych 1l

F3 - odplamiacz do ubrań specjalnych i innych tekstyliów zanieczyszczonych substancjami ropopochodnymi lub tłuszczami pochodzenia naturalnego. Pojemność 1l.

Cena 85,00 zł

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 5 l

Oferujemy NEODEKONT – mydło dekontaminacyjne 5 l. Mydło dedykowane do odkażania np. skóry i narzędzi narażonych na skażenie radioaktywne. Do stosowania na sucho

Cena 220,00 zł

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 500 ml

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 500ml przeznaczone do odkażania sprzętu i skóry pokrytej zanieczyszczeniami powstałymi podczas pożaru. Idealne dla Strażaków.

Cena 36,00 zł

F15 - płyn do czyszczenia hełmów i masek 1l

F15 – 1l profesjonalny płyn do czyszczenia strażackich hełmów i masek aparatów a także wnętrza butów specjalnych. Do użycia w formie roztworu lub aktywnej piany

Cena 70,00 zł

F4 - emulsja do czyszczenia odblasków 500 ml

F4 - emulsja do wstępnego czyszczenia odblasków 500 ml. Emulsja skutecznie usuwa z odblaskowych elementów ubrań specjalnych sadzę i uboczne produkty spalania.

Cena 26,00 zł
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?