W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Nasadka żółta do sterowania ruchem -  Akcesoria do latarek

Nasadka żółta do sterowania ruchem

53,33 zł brutto
43,36 zł netto

Nasadka żółta do sterowania ruchem

Prowadzenie działań ratowniczych związanych z kierowaniem ruchem po zmroku lub w warunkach niedostatecznej widoczności spowodowanej przez np. zadymieniem może być szczególnie niebezpieczne dla ratownika i innych użytkowników drogi. Koniecznym jest wykorzystanie urządzeń i akcesoriów zapewniających widoczność ratownika i wydawanych przez niego sygnałów. Tylko dobrze widoczny sprzęt pozwoli na efektywne sygnalizowanie zamierzeń.
Nie ma potrzeby kupowania sprzętu dedykowanego typowo do pracy przy ograniczonej widoczności - wystarczy zakupić poszczególne akcesoria, które wykorzystane wraz z posiadanymi urządzeniami sprawdzą się w takich warunkach.
Kierowanie ruchem przy niedostatecznej widoczności ułatwią nakładki sygnalizacyjne za pomocą których przekształcimy latarkę w widoczny dla użytkowników drogi wskaźnik.

Oferowana nasadka do sterowania ruchem w kolorze żółtym jest kompatybilna z następującymi modelami latarek:
- 2000
- 2010
- 8050
- 8060

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć