Kategorie

ROSENBAUER – kompleksowa oferta sprzętu dla jednostek strażackich

ROSENBAUER – ta nazwa nie raz obiła się o uszy każdego strażaka! Ciesząca się renomą w skali globalnej, firma ROSENBAUER dostarcza kompleksową ofertę stworzoną na potrzeby nowoczesnych jednostek strażackich. Trwałość, innowacja doskonale opracowane technologie – wszystko to przekłada się na najwyższą jakość produktów tej marki!

Poznaj zróżnicowaną ofertę sprzętu pożarniczego marki ROSENBAUER

Z produktów oraz sprzętu ROSENBAUER korzystają jednostki ratownicze już w ponad 100 krajach na całym świecie! Wyjątkowa ekspansja tej marki w dużej mierze jest zasługą doskonałej jakości oraz zaawansowanych parametrów technicznych, jakimi może się pochwalić każdy z szerokiej gamy produktów. ROSENBAUER należy obecnie do globalnych liderów w kategorii sprzętu pożarniczego.

Hełmy strażackie

Oparte na nowoczesnej, wyjątkowo solidnej konstrukcji oraz spełniające aktualne normy hełmy strażackie ROSENBAUER stanowią synonim trwałości oraz doskonałej jakości wykonania. Hełmy tej marki charakteryzują się lekką skorupą, a jednocześnie zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Tym samym stanowią niezwykle konkurencyjne produkty w swojej kategorii.

Ubrania strażackie

W trosce o dostarczanie kompleksowego wyposażenia dla strażaków, marka ROSENBAUER przygotowała ofertę wysokiej jakości zestawów ubrań strażackich. Dzięki aramidowemu materiałowi, ubrania strażackie ROSENBAUER świetnie spisują się podczas wszelkich działań strażackich i doskonale znoszą nawet kontakt z ogniem. Dzięki dodatkowym wzmocnieniom, przemyślanej konstrukcji zapewniającej komfort, a także udogodnieniom w postaci praktycznych kieszeni, zestawy ubrań dla strażaków ROSENBAUER są po prostu niezawodne!

Rękawice strażackie

Podczas akcji ratowniczych obowiązkowe jest zabezpieczenie całego ciała. Dotyczy to również rąk, które są szczególnie narażone na poparzenie w trakcie działań gaśniczych. Rękawice strażackie oferowane przez markę ROSENBAUER są odporne na wysokie temperatury oraz działanie płomieni, zapewniają również ochronę przed chłodem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii gwarantują bezpieczeństwo, a jednocześnie komfort noszenia.

Zaawansowane urządzenia dla strażaków

ROSENBAUER może pochwalić się również bogatą ofertą profesjonalnych urządzeń, które znajdują wiele zastosowań podczas działań ratowniczych. Wydajne prądownice z możliwością regulacji strumienia, agregaty prądotwórcze, wentylatory oddymiające, systemy oświetlenia, pompy zanurzeniowe, a także szereg innych urządzeń o doskonałych parametrach sprawdzi się niezawodnie podczas różnego rodzaju działań ratowniczych.

W branży pożarniczej nie może zabraknąć sprzętu, który gwarantuje sprawność oraz skuteczność w każdej sytuacji. Marka ROSENBAUER dostarcza sprawdzone rozwiązania skierowane do jednostek OSP, jak również PSP. Wysokiej jakości sprzęt strażacki sprawdzi się nawet przy największych wyzwaniach. Sklep Strefa998 dysponuje szerokim asortymentem niezawodnych produktów marki ROSENBAUER, które zapewniają kompleksowe wyposażenie dla każdej jednostki.