Kategorie

Buty strażackie ROSENBAUER BOROS B4

brutto1 168,50 zł

netto950,00 zł

Solidne, lekkie i gwarantujące bezpieczeństwo Buty strażackie ROSENBAUER BOROS B4 zostały specjalnie opracowane dla Strażaków. Innowacyjnym systemem zakładania.

Nowy produkt

5 1 5 3

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 3

Buty strażackie ROSENBAUER BOROS B4

Buty to coś więcej niż tylko element wyposażenia strażaków. Towarzyszą im od momentu założenia ich w szatni straży pożarnej do powrotu po wezwaniu. Muszą gwarantować niezawodność zarówno w wysokich temperaturach jak i w przeszywających mrozach. Nie tylko chronią stopy osoby noszącej, ale zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy Strażaka.

Specjalnie opracowane dla Straży Pożarnej

Podczas tworzenia nowej serii obuwia specjalnego Rosenbauer BOROS zwrócono szczególną uwagę na to, aby buty sprawiały wrażenie jedności z użytkownikiem. Założono, że buty powinny być solidnie wykonane, zapewniały bezpieczeństwo oraz były lżejsze od swoich poprzedników.

Rewolucyjny system

Wystarczy jedno pociągnięcie zamka błyskawicznego Rosenbauer, aby założyć buty  BOROS B4. W ten sam sposób jednym kliknięciem centralna klamra uwalnia napięcie z systemu sznurowania, umożliwiając błyskawiczne zdjęcie buta. Indywidualne drobne korekty można również wykonać za pomocą dwóch specjalnych haków regulujących.

System zakładania buta

1. Gdy stopa jest w bucie, wystarczy jedno pociągnięcie za pasek, aby zacisnąć sznurowadła. Idealne dopasowanie jest następnie automatycznie utrzymywane przez centralną klamrę.

2. Aby zdjąć but, cały system zapinania otwiera się poprzez naciśnięcie środkowej klamry. Następnie można go łatwo i szybko usunąć.

3. Ponadto BOROS B4 można idealnie dopasować do anatomii użytkownika. Dwustrefowe sznurowanie pozwala na indywidualne dopasowanie stopy i obszaru cholewki.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl Za darmo!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :