Kategorie

Preparat antybakteryjny 5L

brutto50,00 zł

netto40,65 zł

Preparat antybakteryjny do odkażania rąk- na bazie spirytusu

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Preparat antybakteryjny 5L do odkażania rąk- na bazie spirytusu

Sposób użycia: 

Nanieść ok 3-5ml preparatu na dłonie i rozprowadzić równomiernie przez ok. minimum 30 sekund. Produkt nie wymaga dodatkowego rozcieńczania. 

Objawy niepożądane: 

Nadużywanie i długotrwałe stosowanie produktu może powodować podrażnienia i zaczerwienienia skóry. W przypadku dostania się do oczu należy przemywać czystą wodą przez kilka minut (w przypadku użytkowania soczewek należy je delikatnie wyjąć i nadal przemywać oczy) Przy podrażnieniu dróg oddechowych należy zapewnić źródło świeżego powietrza oraz zachować spokój. 

Skład produktu: 

Spirytus(70g/100g), gliceryna, woda, może zawierać barwniki. Wykorzystanie gliceryny chroni przed nadmiernym przesuszeniem skóry. 

Przechowywanie:

Produkt należy przechowywać szczelnie zamknięty w oryginalnych opakowaniach, w pomieszczeniu chłodnym i dobrze wentylowanym z dala od dzieci. Zużyć w ciągu 2 lat od daty wytworzenia. Po opróżnieniu zawartości opakowanie należy usunąć do odpowiedniego pojemnika zgodnie z obowiązującymi przepisami. 

UWAGA! Produkt niezdatny do spożycia

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć