W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Samaritan PAD-Pak -  Defibrylatory AED

Samaritan PAD-Pak

723,60 zł brutto
670,00 zł netto

Samaritan PAD-Pak

Elektrody samoprzylepne ze zintegrowaną baterią nadają się do defilatorów typu AED

Samaritan PAD to kompaktowy i bezpieczny defibrylator charakteryzujący się prostą i intuicyjną obsługą pozwalającą na zaoszczędzenie cennego czasu – tak ważnego dla osoby, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Nowatorskim i innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w Samaritan PAD jest objęty patentem system PAD-Pak czyli połączenie w jeden element baterii i elektrod.

Samaritan Pad-Pack

Defibrylator Samaritan do zasilania wykorzystuje Pad- Pak - zintegrowany w jednej kasecie zestaw baterii i elektrod. Pad-Pak nadaje się do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 8 roku życia. Kaseta jest prosta w użyciu, elektrody są łatwe do naklejenia na klatkę piersiową pacjenta.
Termin ważności całego modułu wynosi 4 lata.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć