Deska ortopedyczna pediatryczna

787,00 zł brutto
639,84 zł netto

Deska ortopedyczna pediatryczna 

Deska pediatryczna stabilizująca dla dzieci

Pediatryczna deska stabilizująca SB-8 jest używana przez strażaków, aby przetransportować dzieci w bezpieczny dla nich sposób i jednocześnie nie pogłębić ich obrażeń. Deska pasuje do większości pediatrycznych stabilizacji klockowych. W trakcie akcji ratunkowych na wodzie można także dołączyć do deski pływaki.

Podczas wielu akcji strażackich zdarza się, że jednymi z poszkodowanych są dzieci, które trzeba przenieść do bezpiecznego miejsca. Jednak ich wzrost oraz specyfika charakteru sprawiają, że nosze, które sprawdzają się w przypadku dorosłych, niekoniecznie przydadzą się do transportu dzieci. Dlatego warto przyjrzeć się desce pediatrycznej.

Transport dziecka na desce pediatrycznej 

Osiem pinów do wpinania pasów oraz czternaście otworowych uchwytów do przenoszenia, które zostały umieszczone na obwodzie, zapewnią sprawny transport pacjenta bez obawy, że spadnie. Wypukły spód deski ułatwia podnoszenie jej z podłoża, a gładka powierzchnia umożliwia po wszystkim łatwą i szybką dezynfekcję. Utrzymywanie tej deski w czystości to nie problem.

Specyfikacja produktu

Wymiary deski dł./szer./grub. [mm] - 1380x350x46
Waga [kg] - 4
Nośność [kg] - 110
Materiał – tworzywo sztuczne
Stabilizator głowy klockowy
4 sztuki pasów dla stabilizacji dziecka

4 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?