Kategorie

Dräger Pac® 5500 H2S

brutto1 118,07 zł

netto909,00 zł

Dräger Pac® 5500 H2S

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Dłuższe zadania to jego specjalność: miernik jednogazowy Dräger Pac® 5500 nie ma ograniczeń w długości eksploatacji i jest idealnym rozwiązaniem do szybkiego i dokładnego monitorowania pracowników oraz wykrywania tlenku węgla, siarkowodoru i tlenu.

Nowy produkt

Dräger Pac® 5500

Pac 5500 H2S
- zakres pomiarowy: 0 - 100 ppm

Dostosowany specjalnie do wymagających zadań w przemyśle

Firma Dräger zaprojektowała miernik Pac® 5500 specjalnie z myślą o wymaganiach trudnych środowisk przemysłowych. Wstrząsoodporna gumowa obudowa zapewnia niezawodną ochronę przed zewnętrznymi czynnikami mechanicznymi oraz substancjami chemicznymi o działaniu żrącym. Urządzenie spełnia wymagania IP68.

Duży, neutralny językowo wyświetlacz

Duży wyświetlacz LCD jest szczególnie przyjazny dla użytkownika i wskazuje zarówno stężenie gazu, jak i jednostkę pomiarową. Można również aktywować wyświetlanie stanu urządzenia. W takiej sytuacji stężenie jest wskazywane na wyświetlaczu tylko po przekroczeniu skonfigurowanego progu alarmowego. Dodatkowe podświetlenie ekranu zapewnia czytelność wyświetlacza w każdych warunkach.

Technologia niezawodnych czujników połączona z niskimi kosztami eksploatacji

Dräger Pac 5500 wyposażono w czujnik Dräger XXS. Te innowacyjne czujniki cechuje ekstremalnie wysoka wydajność i czas reakcji zaledwie dziesięć sekund. Czujniki XXS, z czujnikiem tlenu włącznie, oferują długi czas działania przekraczający cztery lata, co oznacza niższe koszty eksploatacyjne.

Rejestrator 60 zdarzeń

Dräger Pac 5500 może przechowywać do 60 zdarzeń razem z datą i godziną. Zdarzenia, takie jak aktywacja i dezaktywacja, alarmy gazowe i baterii, tryby błędów, regulacje konfiguracji itp. można wczytywać do komputera PC za pośrednictwem interfejsu na podczerwień, a następnie szczegółowo analizować.

Szybki test funkcji

W celu zapewnienia bezproblemowej pracy urządzenia należy regularnie wykonywać testy funkcji. Przy używaniu ekonomicznej stacji Dräger Bump Test, testy te można przeprowadzić w ciągu kilku sekund.

Bezpieczeństwo w każdej sytuacji

Czujnik jest zamontowany tak, aby umożliwić dostęp gazu zarówno z góry jak i z przodu urządzenia. Nawet po włożeniu urządzenia do kieszeni lub przypadkowym zakryciu wlotu gazu nadal można uzyskać odczyt, na którym można polegać.

Proste rozróżnianie urządzeń

Miernik Pac 5500 w wersji standardowej jest wyposażony w srebrną folię osłaniającą klawiaturę. Folie w różnych kolorach ułatwiają użytkownikom rozróżnienie urządzeń i w związku z tym mierzone gazy, zwłaszcza z większej odległości. Kolorowe folie można wybrać bezpośrednio przy składaniu zamówienia.

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :