Koc gaśniczy -  Gaśnice

Koc gaśniczy

65,19 zł brutto
53,00 zł netto

Koc gaśniczy

Wykonany z wytrzymałego materiału z włókna szklanego, przystosowany do zamocowania na ścianie. Wykonany z tkaniny niepalnej o wymiarze 1400x1800 mm.

 Sprzęt gaśniczy nieodzownie kojarzy się z gaśnicami ale w tej grupie posiadamy też inne produkty takie jak chociażby koce gaśnicze służącego do ręcznego, bezpośredniego gaszenia ognia. Mechanizm działania koca gaśniczego polega na odcięciu dopływy powietrza do płonącego obiektu a tym samym jego skuteczne ugaszenie. Koce gaśnicze okażą się pomocne przy tłumieniu niewielkich źródeł ognia lub płonącej na człowieku odzieży. Ich moc tkwi w wykonaniu z niepalnego materiału – włókna szklanego. Oferujemy wytrzymałe koce gaśnicze z włókna szklanego o wymiarach 1400x1800 mm. Koc gaśniczy pozwoli na stłumienie pożaru w pierwszej fazie jego powstania, dlatego warto zaopatrzyć się w ten element ochrony przeciwpożarowej. Koc gaśniczy posiada przelotki do zamontowania na ścianie lub w pojeździe gaśniczym – nie zajmie wiele miejsca a może okazać się bezcenny.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć