Kategorie

Koc gaśniczy

brutto65,19 zł

netto53,00 zł

Koc gaśniczy służy do mechanicznego odcięcia dopływu powietrza do płonących materiałów. Prezentowany sprzęt gaśniczy wykonano z wytrzymałego włókna szklanego.

SUPR001

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Koc gaśniczy

Wykonany z wytrzymałego materiału z włókna szklanego, przystosowany do zamocowania na ścianie. Wykonany z tkaniny niepalnej o wymiarze 1400x1800 mm.

 Sprzęt gaśniczy nieodzownie kojarzy się z gaśnicami ale w tej grupie posiadamy też inne produkty takie jak chociażby koce gaśnicze służącego do ręcznego, bezpośredniego gaszenia ognia. Mechanizm działania koca gaśniczego polega na odcięciu dopływy powietrza do płonącego obiektu a tym samym jego skuteczne ugaszenie. Koce gaśnicze okażą się pomocne przy tłumieniu niewielkich źródeł ognia lub płonącej na człowieku odzieży. Ich moc tkwi w wykonaniu z niepalnego materiału – włókna szklanego. Oferujemy wytrzymałe koce gaśnicze z włókna szklanego o wymiarach 1400x1800 mm. Koc pozwoli na ugaszenie pożaru w pierwszej fazie jego powstania, dlatego warto zaopatrzyć się w ten element ochrony przeciwpożarowej. Koc gaśniczy posiada przelotki do zamontowania na ścianie lub w pojeździe gaśniczym – nie zajmie wiele miejsca a może okazać się bezcenny.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł