Kategorie

Hełm strażacki GALLET F1SF, biały/czerwony

CNBOP
Hełm strażacki GALLET F1SF, biały/czerwony 4.5 1 5 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4.5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2

Przeznaczony do użytkowania w pomieszczeniach, budynkach, tunelach spełnia rosnące wymagania straży pożarnej we wszystkich działaniach wykonywanych w zurbanizowanym terenie oraz obszarach przemysłowych.

Nowy produkt

Hełm strażacki GALLET F1SF, biały/czerwony

 

Ochrona na wysokim poziomie

Hełm strażacki GALLET F1SF to profesjonalna ochrona głowy w najtrudniejszych nawet sytuacjach. Połączenie wysokiej jakości materiałów ze sprawdzonymi, przemyślanymi rozwiązaniami sprawia, że hełm ten spisuje się doskonale i jest polecany przez strażaków.
Znajdziemy w nim wzmocniony system absorpcji uderzeń oraz nowoczesną, skuteczną ochronę twarzy. Co równie ważne, hełm ten pozwala na podłączenie maski oraz wielu innych akcesoriów w sposób prosty i wygodny. Przygotowanie się do akcji nie zajmuje więc dużo czasu.

 

Materiały najwyższej jakości

W przypadku hełmu strażackiego GALLET F1SF mamy do czynienia z najwyższej jakości materiałami takimi jak  piankowa wyściółka  absorbująca uderzenia z powłoką aramidową. Hełm, pomimo swojego profesjonalnego wykonania pozostaje lekki, dzięki czemu nie utrudnia sprawnego poruszania się w czasie akcji.

 

Komfort, na który możesz liczyć

Hełm strażacki GALLET F1SF posiada chowaną osłonę oczu, która mieści się w jego czaszy. Co więcej, wyposażony jest w aż 4 pozycje przyłącza paska podbródkowego, co pozwala na idealne dopasowanie go do ciała użytkownika. Pasek posiada trzypunktowy zaczep i automatyczną sprzączkę dzięki czemu hełm jest bardzo stabilny a jego ubieranie przebiega sprawnie. Dodatkowa ochrona karku sprawia, że wszystkie elementy ciała strażaka są doskonale zabezpieczone.
Hełm spełnia wszystkie normy dopuszczenia do użytkowania, jest więc całkowicie bezpiecznym rozwiązaniem.

 


Główne cechy :


Osłona twarzy dopuszczona zgodnie EN 14458, przezroczysta lub metalizowana dla dodatkowej ochrony twarzy

Oslona oczu chowana do wewnątrz czaszy hełmu przy akcjach ratowniczych lub innych zdarzeniach Przyłącze paska podbródkowego, dopasowane do kształtu głowy użytkownika (4 pozycje)

Pasek podbródkowy z trzypunktowym zaczepem z automatyczną sprzączką oraz regulowanymi paskami dla optymalizacji stabilności 

Siatka nagłowna dla optymalizacji komfortu 

Wyściółka piankowa absorbująca uderzenia z powłoką aramidową do ochrony termicznej i mechanicznej 

Komfortowa wkładka piankowaRozmiar: 53 do 63 cm z więźbą ratchet cradle, 53 do 63 ze standardową więźbą 

Waga: 1450 g (+/-50)

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :