W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Tłumica gumowa składana z drążkiem aluminiowym TGS-3 -  Hydronetki i tłumice
Tłumica gumowa składana z drążkiem aluminiowym TGS-3 -  Hydronetki i tłumice
Tłumica gumowa składana z drążkiem aluminiowym TGS-3 -  Hydronetki i tłumice

Tłumica gumowa składana z drążkiem aluminiowym TGS-3

129,15 zł brutto
105,00 zł netto

Tłumica gumowa składana z drążkiem aluminiowym TGS-3

Tłumica gumowa składana do gaszenia pożaru traw z drążkiem

Tłumica TGS-3  wchodzi w skład zestawu, który otrzymał wyróżnienie na VI Międzynarodowej Wystawie Ratownictwo i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2008. Część robocza ma budowę warstwową. Za  wzmocnienie i usztywnienie odpowiada warstwa gumy z użebrowaniem, dalej znajduje się warstwa stalowych linek i siatka wzmacniająca. Ostatnią warstwą jest warstwa trudno zapalnej i odpornej na uszkodzenia gumy o grubości 5 mm.
W zestawie znajduje się aluminiowy drążek wyposażony w dwa gumowe uchwyty zapobiegające wyślizgiwaniu się tłumicy z dłoni w czasie pracy. Drążek posiada prosty, zatrzaskowy typ składania.

Podręczny sprzęt gaśniczy

Tłumica stanowi podręczny sprzęt gaśniczy. Sprzęt tego typu przeznaczony jest do gaszenia pożaru w początkowej fazie jego rozwoju. Tłumica dedykowana jest do gaszenia pożarów pokrywy gleby (traw, ściółki leśnej). Jest wyposażeniem leśnych baz sprzętu oraz dodatkowym wyposażeniem samochodów patrolowo-gaśniczych i służbowych.


Specyfikacja produktu 

Długość całkowita - 206 cm
Długość tłumicy do transportu po złożeniu - 113,5 cm
Masa całkowita 2,05 kg
Część robocza
- szerokość - 24,5 cm
- długość - 51 cmUwaga: Część robocza tłumicy jest elementem wymiennym. W przypadku zużycia części roboczej, można zakupić tylko część roboczą i dokręcić ją do drążka tłumicy już zakupionej.

tlumnica tlumni  tlumnica tlumni  tlum tlumnic tlumni

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć