W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Koło ratunkowe MARS ST -  Koła ratunkowe i pasy ratownicze

Koło ratunkowe MARS ST

247,54 zł brutto
201,25 zł netto

Koło ratunkowe MARS ST

Jedno z podstawowych wyposażeń ratownika

Jednym z podstawowych wyposażeń ratownika, które kojarzą się z tym zawodem i jest znane nawet przez dzieci, to koło ratunkowe. Koło prezentowane w tym sklepie jest przeznaczone do używania na wodach śródlądowych, spełnia normę PN-EN 14144:2006 i posiada świadectwo Uznania Typu Wyrobu wydane przez PRS. A to nie wszystkie rekomendacje.

Koło na ratunek

Średnica zewnętrzna koła to 75 cm, wewnętrzna z kolei to 45 cm. Do koła można dołączyć zasobnik z 25 metrami linki asekuracyjnej, chociaż dookoła koła znajduje się linka pochwytowa. Cały produkt został wypełniony pianką poliuretanową i jest całkowicie sztywny. Kolor pomarańczowy wyróżnia to koło na akwenie wodnym i zapewnia widoczność nawet w słabych warunkach atmosferycznych.

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć