• PACZKOMAT
trudnopalna kominiarka strażacka

Kominiarka strażacka COMAZO PROTECT

COMAZO PROTECT - trudnopalna, dwuwarstwowa kominiarka strażacka

Kominiarka wykonana z mieszanki włókien aramidowych i trudnopalnej wiskozy Lenzing FR w kolorze piaskowym. Kominiarka zapewnia wysokie bezpieczeństwo i wyróżniający na tle konkurencji komfort noszenia. Specjalne anatomiczne ukształtowanie zapewnia ochronę i wygodę, a wysoka elastyczność sprawia, że zakładanie kominiarki jest szybkie i bezproblemowe. 

Zarówno zewnętrzna jak i wewnętrzna warstwa kominiarki zostały wykonane z mieszanki wysokowytrzymałej przędzy aramidowej (48,5%) i trudnopalnej wiskozy Lenzing FR (ok. 48,5%) z dodatkiem włókien węglowych Belltron (3%), które odpowiadają za właściwości antyelektrostatyczne. Takie połączenie materiałów wraz z płaskimi szwami, sprawia że kominiarka nie tylko doskonale chroni, ale jest jednocześnie wygodna i miła w dotyku, zapewniając tym samym wysoki komfort noszenia. Specjalny anatomiczny krój kominiarki i odpowiednie wyprofilowanie zapewniają doskonałe przyleganie do ciała. Kominiarka ze względu na swój specjalny kształt, oprócz ochrony głowy i szyi, dodatkowo osłania klatkę piersiową oraz kark. Miejsca te są jest jednymi z najbardziej wyeksponowanych elementów ciała ratownika.

Wygodna i komfortowa kominiarka

Płaskie szwy z aramidowej nici, niwelują efekt uciskania głowy pod hełmem, a ich zredukowana ilość w okolicy ramion wpływa na komfort przy pracy z użyciem aparatu ochrony dróg oddechowych. Otwór na twarz zapewnia odpowiednią widoczność i szczelne dopasowanie do maski oraz pozwala na szybkie i wygodnie zakładanie kominiarki na maskę.

Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że COMAZO PROTECT to jedna z najciekawszych pozycji wśród kominiarek strażackich dostępnych obecnie na polskim rynku, również ze względu na jej atrakcyjną cenę.

Kominiarka COMAZO PROTECT jest dostępna w jednym uniwersalnym rozmiarze.

Skład:
• 48,5 % Aramid,
• 48,5% Wiskoza Lenzing FR ,
• 3% włókno węglowe Belltron

Kominiarka posiada Świadectwo Dopuszczenia CNBOP nr: 4711/2022
Certyfikaty: Komiarka zgodna z normą EN 13911:2017, materiały: DIN EN ISO 11612:2015 A1 B1 C1 oraz EN 1149-5:2018

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?