W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Maskotka Byczek -  Maskotki
Maskotka Byczek -  Maskotki
Maskotka Byczek -  Maskotki

Maskotka Byczek

43,00 zł brutto
34,96 zł netto

Maskotka Byczek 

Byk – maskotka strażacka

Czerwona czapka strażaka, a z niej wystają rogi. To byk-strażak, wyposażony w hełm, kombinezon, i z wyszczerzonym uśmiechem podbija świat. Każde dziecko, które marzy o tym, aby być strażakiem, ucieszy się z posiadania tej maskotki.

Byk w drużynie pożarniczej

Byczek jako maskotka strażacka doskonale się także sprawdzi do podnoszenia morale Twojej drużyny pożarniczej czy kibicowania jej na zawodach. Dorodne 27 cm wzrostu (z możliwym odchyłem w postaci 3 cm) może nie jest największym rozmiarem, ale też nie czyni z niego chuchra. Bójcie się zatem tego byka strażaka, bo będzie dzielnie bronił swojej jednostki pożarniczej i wspierał ją w każdych zawodach strażackich.

Pan Byk został strażakiem

W jaki sposób pan Byk został strażakiem? O to należy spytać już samą maskotkę – na pewno z chęcia odpowie na to pytanie, zwłaszcza jeśli będą się z nią komunikować dzieci, które dostaną byka-strażaka w prezencie.
Maskotka byczek strażak

Specyfikacja produktu

wys. 27 cm +/- 3 cm

maskotk maskot masko

2 / 5
(3 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć