Kategorie

Motopompa Pożarnicza PO-5

brutto4 600,00 zł

netto4 600,00 zł

Motopompa Pożarnicza PO-5

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0Nowy produkt

OSP Sprzeda motopompę pożarniczą PO-5. 

Motopompa po kapitalnym remoncie, użytkowana w OSP jedynie do zawodów sportowo - pożarniczych. Przez cały okres użytkowania, od czasu remontu obsługiwana tylko przez jednego, świetnie ją czującego mechanika. Wszystkie naprawy eksploatacyjne (wymiana świec zapłonowych itp.) wykonywane na bieżąco.

Stan: szwajcarski zegarek 


Remont pompy przeprowadzony był w jednym z autoryzowanych i renomowanych zakładów naprawczych w Polsce. Posiadamy kartę serwisu. Wyrażamy zgodę na przegląd w dowolnym serwisie, zgadzamy się na przetestowanie pompy. Motopompa może podawać wodę bez przerwy - w żaden sposób podczas remontu nie był modyfikowany układ chłodzenia pompy. Pompa posiada idealnie wyregulowany zapłon iskrowy, dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z jej uruchomieniem. Na jej wyposażeniu jest również rozrusznik, za pomocą którego po podłączeniu akumulatora można ją uruchamiać "z guzika" (lub po przerobieniu można i nawet z pilota).

Czas zasysania - 4 s. 
Czas przetłaczania razem z zasysaniem (od momentu wsadzenia smoka do basenu do momentu pokazania się wody na pyszczku prądownic - 2 roty) - 16-17 s. 
Na motopompie spokojnie można wykonać czas ćwiczenia bojowego w okolicach 33-34 s - mogę podesłać filmik naszego wykonania. 

Sprzedajemy, ponieważ zawody odbywają się u nas w chwili obecnej na jednej pompie dla wszystkich startujących OSP, a do działań ratowniczo-gaśniczych wykorzystujemy pompy pływające i szlamowe. 
Motopompa dostępna "od ręki".

Cena 4600 zł - do rozsądnej negocjacji.
Odpowiedzi na więcej pytań udzielę telefonicznie.

tel. 691 621 581

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :