Mundur wyjściowy OSP gabardyna -  Mundury OSP

Mundur wyjściowy OSP gabardyna

1 056,00 zł brutto
858,54 zł netto
Wzrost:
Obwód klatki piersiowej / Obwód pasa:

Mundur wyjściowy OSP gabardyna

Umundurowanie galowe strażaka OSP

W skład wchodzą marynarka oraz spodnie.

Kolor: ciemny granat
Tkanina: gabardyna

* mundury powyżej 120 cm w klatce piersiowej, podlegają dodatkowej opłacie w wysokości 50zł netto.

Mundur wyjściowy OSP z gabardyny

W skład kompletu wchodzi marynarka oraz spodnie. Całość została wykonana z wysokiej jakości tkaniny - gabardyny. Mundur wyjściowy OSP wykonywany jest na zamówienie na podstawie podanych przez klienta wymiarów – wzrostu, obwodu klatki piersiowej oraz obwodu pasa.

Mundur galowy dla strażaków OSP

Mundur galowy dla strażaka OSP - noszenie tego rodzaju stroju pozwala strażakowi godnie reprezentować swoją jednostkę podczas uroczystości, parad i innych oficjalnych wydarzeń. W ten sposób, podkreślana jest duma z przynależności do tej wyjątkowej grupy ratowników. Ważnym aspektem munduru galowego jest także jego rola w wzmacnianiu ducha korpusu i poczucia tożsamości wśród strażaków. Wspólne noszenie eleganckich strojów podczas oficjalnych okazji sprzyja budowaniu więzi oraz poczucia przynależności do wspólnoty strażackiej. Mundur galowy jest również symbolem profesjonalizmu i dyscypliny. Podczas gdy strażacy ochotnicy są często społecznością złożoną z ludzi o różnych zawodach i tle życiowym, noszenie tego stroju sprawia, że są rozpoznawalni jako jednolita grupa wyróżniająca się zaangażowaniem i wysokim poziomem wiedzy.
Mundury galowe mają swoje miejsce w tradycji strażackiej, która sięga wielu lat. Przekazywanie tej tradycji z pokolenia na pokolenie to część tego, co czyni straż pożarną tak wyjątkową i ważną dla społeczeństwa.
Podsumowując, posiadanie munduru galowego przez strażaka ochotniczej straży pożarnej to nie tylko kwestia elegancji i reprezentacji, ale także ważny element tradycji, ducha korpusu i profesjonalizmu.

Tabela rozmiarów

TOWAR NA ZAMÓWIENIE - CZAS REALIZACJI OKREŚLANY INDYWIDUALNIE

mundu  mun mund mundu

3,3 / 5
(106 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: Za darmo!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?