Kategorie

MOTOROLA DP2600 VHF MOTOTRBO PROFESSIONAL radiotelefon cyfrowy DMR

brutto2 337,00 zł

netto1 900,00 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 100

MOTOROLA DP2600 VHF MOTOTRBO PROFESSIONAL radiotelefon cyfrowy DMR

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0
stawka VAT 23%

Nowy produkt

Motorola DP2600 radiotelefon cyfrowy DMR; VHF 136-174 mHz
 
Model DP2600 oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku w rozwiązaniu. Funkcja Inteligentny dźwięk oraz funkcja powiadomień głosowych umożliwiają łatwą komunikację w trudnych warunkach pracy. Ponadto współdziała z urządzeniami analogowymi, umożliwiając przechodzenie na łączność cyfrową we własnym tempie i zgodnie z dostępnym budżetem.
 
Model DP2600, pracuje w paśmie VHF 136-174 Mhz , posiada monochromatyczny 2 wierszowy wyświetlacz, obsługuje 128-kanałów, wyposażony jest w trzy programowalne przyciski oraz klawiaturę, spełnia normę IP55 – ochrona przed wnikaniem wody.
 
FUNKCJE I KORZYŚCI
Wiodąca w branży jakość dźwięku
Duży głośnik z przodu urządzenia oraz funkcja Inteligentny dźwięk, która automatycznie dostosowuje głośność radiotelefonu do natężenia hałasu w otoczeniu.
 
Współdziałanie z urządzeniami analogowymi i cyfrowymi
Działa w dwóch trybach: analogowym i cyfrowym. Wyposażenie takie, jak dynamiczny przekaźnik działający w trybie mieszanym, upraszcza automatyczne przełączanie między połączeniami analogowymi i cyfrowymi, co oznacza, że do pracy w obu trybach wystarczy jeden przekaźnik.
 
Capacity Plus (opcja)
Cyfrowy system trankingowy dla pojedynczej stacji bazowej zapewnia maksymalne wykorzystanie możliwości systemu MOTOTRBO. Umożliwia przerwanie rozmowy w celu przekazania krytycznych informacji dokładnie wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.
 
IP Site Connect (opcja)
Cyfrowe rozwiązanie poszerzające możliwości systemu MOTOTRBO w zakresie przesyłania głosu i danych przez wykorzystanie Internetu. Umożliwia połączenie nawet 15 stacji bazowych dla zapewnienia komunikacji między użytkownikami rozproszonymi geograficznie, w celu utworzenia rozległej sieci komunikacyjnej lub poprawy zasięgu na jednym obszarze z przeszkodami fizycznymi.
 
Linked Capacity Plus (opcja)
Linked Capacity Plus jest systemem trankingowym dla wielu stacji bazowych przeznaczonym dla platformy MOTOTRBO. Wykorzystano w nim system Capacity Plus o wysokiej pojemności oraz rozwiązanie IP Site Connect umożliwiające pokrycie rozległego obszaru. W rezultacie można utrzymywać łączność między pracownikami znajdującymi się w rozmaitych miejscach, stosując przystępne cenowo rozwiązanie zapewniające wysokiej pojemności tranking na rozległym obszarze.
 
Przerywanie transmisji (opcja)
Umożliwia przerwanie rozmowy radiotelefonicznej innych użytkowników w celu przekazania krytycznych informacji dokładnie wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.
 
Podstawowa lub opcjonalna rozszerzona ochrona prywatności 
Wbudowane szyfrowanie zwiększa bezpieczeństwo.
 
Solidna konstrukcja
Szczelnie zabezpieczona przed wnikaniem pyłu i wody wg stopnia ochrony IP55.
 
Standardowe ukompletowanie:
  • antena 136-174 MHz lub - antena 136-155/147-160/160-174 należy wybrać przy zamówieniu
  • akumulator  NiMH 1400 mAh
  • ładowarka biurkowa jednostanowiskowa
  • zaczep do pasa 63 mm 2.5"
  • instrukcja obsługi
  • gwarancja 24 miesiące, akumulatory 12 miesięcy
NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :