Lista produktów marki OSW

Obecnie brak produktów od tego producenta

OSW producent szerokiej gamy węży dla straży pożarnej

Firma Ohrdrufer SchlauchWeberei Eschbach jest w producentem różnych rodzajów węży dla straży pożarnej, przemysłu, rolnictwa i ochrony cywilnej. Wszystkie węże są wytwarzane wyłącznie z najwyższej jakości surowców na najnowocześniejszych maszynach i mogą być wykorzystywane ze wszystkimi międzynarodowymi złączami. Firma oferuje również specjalistyczne węże oraz odpowiednie wyposażenie i różnorodne akcesoria.

OSW - wszystkie węże z jednej firmy

Węże strażackie i gaśnicze, produkowane przez OSW obejmują wszystkie rodzaje węży używanych przez straż pożarną w przypadku pożaru, zarówno węże ssące, jak i węże ciśnieniowe. Węże dla straży pożarnej są produkowane z różnymi parametrami i niektóre z nich są dostępne w trzech różnych klasach wydajności (L1 do L3). Dostępne są np. węże strażackie typu a i d, jak również węże strażackie typu b i c. Szczególnym wyróżnieniem w produkcji OSW jest żółty wąż strażacki "signalgelb".

Najwyższej jakości materiały do produkcji węży w OSW

W produkcji współczesnych węży strażackich stosuje się różne materiały, w tym elastomery. Użycie wysokiej jakości materiałów pozwala przechowywać węże gaśnicze na mokro, bez ryzyka uszkodzenia lub zgnilizny. Ponadto, węże ssące i ciśnieniowe Ohrdrufer dla straży pożarnej mają wysoką odporność na wpływy zewnętrzne, takie jak ciepło czy chemikalia.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?