WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

 • PACZKOMAT
pachołek drogowy świecący
pachołek drogowy świecący
świecący pachołek
składany świecący pachołek drogowy

Pachołek sygnalizacyjny świecący

166,00 zł brutto
134,96 zł netto

Świecący pachołek drogowy

Pachołek ostrzegawczy z migającą nasadką z diodą LED, doskonały jako wyposażenie samochodu do wykorzystania w sytuacji awaryjnej. Składany, pakowany w poręczny pokrowiec na zamek. Posiada możliwość regulowania wysokości słupka.

Do czego służą pachołki drogowe? Istotne informacje wykorzystywania pachołka drogowego!

Pachołki drogowe zwiększają bezpieczeństwo kierowców i przechodniów. Sygnalizują utrudnienia na drodze, przykuwają uwagę i wzbudzają wzmożoną ostrożność. W ruchu drogowym istotne jest oznaczenie nie tylko poruszających się pojazdów, ale także nieruchomych elementów, które znajdują się np. na poboczu lub na chodniku. To bardzo ważne, aby zabezpieczyć występujące zagrożenie. Dzięki temu można zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu, zarówno pieszym jak i kierującym pojazdami. Pamiętajmy, że pachołki drogowe doskonale nadają się do oznaczania np. miejsc na drodze lub chodniku, wymagających zachowania szczególnej ostrożności. Pachołki drogowe przydadzą się również podczas remontów drogowych. Najczęściej wykorzystywane są przez Strażaków, Policję oraz służby drogowe. Ponadto pamiętajmy, że warto mieć w swoim gospodarstwie choć jeden pachołek drogowy – w przypadku wystąpienia zagrożenia na drodze w pobliżu posesji.

Świecący pachołek drogowy

Pachołek ostrzegawczy z migającą nasadką z diodą LED, doskonały jako wyposażenie samochodu do wykorzystania w sytuacji awaryjnej. Składany, pakowany w poręczny pokrowiec na zamek. Posiada możliwość regulowania wysokości słupka. To rozwiązanie pomaga uniknąć kłopotów z transportem jakie mogą wystąpić przy tradycyjnych pachołkach. Niewielkie rozmiary po złożeniu, pozwalają transportować je nawet w niewielkich samochodach osobowych lub po prostu znacznie zaoszczędzić miejsce w samochodach specjalistycznych.

Pachołek sygnalizacyjny świecący

Pachołek sygnalizacyjny świecący emituje wyraźne światło o zasięgu ponad 300 m, widoczne ze wszystkich kierunków (360°). Dzięki migającemu światłu i dodatkowemu pokryciu materiałem odblaskowym zapewnia lepszą widoczność w nocy. Pachołek jest lekki a zarazem bardzo stabilny. Kompaktowa budowa ułatwia przechowywanie. Pachołek jest koloru pomarańczowego, jaskrawego charakteryzuje się dobrą widocznością z dużych odległości. Odblaski w górnej części poprawiają widoczność w trudnych warunkach lub nocą.

Informacje techniczne:

Źródło światła: LED
Zasilanie: 2 x AAA
Waga: (z bateriami) 97 gram
Wymiar: [mm] 305 x 550

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?