Piła spalinowa Stihl MS 170 - Pilarki do prac lżejszych
Pilarka spalinowa Stihl MS 170 - Pilarki do prac lżejszych, dla hobbystów
Piła spalinowa Stihl MS 170 - Pilarki do prac lżejszych

Piła spalinowa Stihl MS 170

949,00 zł brutto
771,54 zł netto

Piła spalinowa Stihl MS 170

Piła spalinowa Stihl MS 170 (moc 1,2 kW / 1,6 KM silnik 2-MIX) 

Piła spalinowa Stihl MS 170

Mała pilarka spalinowa dla hobbystów z silnikiem STIHL 2-MIX. Idealna do przygotowania drewna opałowego i prac budowlanych z zastosowaniem drewna. Nadaje się również do ścinania drzew o średnicy do 30 cm.

Pilarka spalinowa Stihl MS 170

Wyposażenie seryjne piły Stihl MS 170

Silnik STIHL 2-MIX - Dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX zapewnia dużą moc, a przy tym oszczędność zużycia paliwa do 20% w porównaniu do dwusuwowych silników STIHL o podobnej mocy bez technologii 2-MIX. Piła spalinowa Stihl MS 170 posiada mniejszą emisję spalin o ok. 50% w porównaniu z silnikami dwusuwowymi.

System antywibracyjny - Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.

Wielofunkcyjny przełącznik - Obsługa wszystkich ważnych funkcji piły spalinowej Stihl, takich jak rozruch na ciepło i na zimno, praca i wyłączanie odbywa się za pomocą jednej dźwigni. Rozwiązanie to zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi, ponieważ prawa ręka przez cały czas spoczywa na uchwycie.

Piła spalinowa Stihl MS 170

Kompensator - Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy moc silnika wyraźnie spadnie. W Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza moc silnika, zawartość substancji szkodliwych w spalinach oraz zużycie paliwa przez dłuższy czas pozostają stałe. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.

STIHL Ematic-System - System STIHL Ematic składa się z prowadnicy Ematic, piły łańcuchowej Oilomatic oraz pompy olejowej z regulacją wydajności wzgl. redukcją ilości tłoczonego oleju. Specjalna konstrukcja prowadnicy i piły łańcuchowej sprawia, że każda kropla oleju dociera dokładnie w te miejsca piły łańcuchowej, gdzie jest najbardziej potrzebna. Umożliwia to w pile spalinowej Stihl MS 170 redukcję zużycia oleju smarującego piłę łańcuchową do 50%.


Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego

 • Masa urządzenia: 4,1 kg
 • Moc kW/KM: 1,2/1,6
 • Pojemność skokowa cm³: 30,1
 • Stosunek ciężaru do mocy kg/kW: 3,4
 • Poziom mocy akustycznej dB(A): 11
 • Podziałka piły łańcuchowej: 3/8 " P
 • Wartość drgań strona lewa / prawa m/s²: 5,2/5,5
 • Poziom ciśnienia akustycznego dB(A): 100
0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?