Kategorie

Pilarka spalinowa Stihl MS 150 C-E

brutto1 641,46 zł

netto1 641,46 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 150 C-E 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Najlżejsza spalinowa pilarka łańcuchowa STIHL

Nowy produkt

Pilarka spalinowa Stihl MS 150 C-E

Najlżejsza spalinowa pilarka łańcuchowa STIHL
Waga jedyne 2,8 kg

Informacja o produkcie


Nowa pilarka spalinowa STIHL MS 150 C-E jest najlżejszym modelem w tej kategorii produktów. Dzięki temu może z łatwością zastąpić piłę ręczną w pracach ogrodowych. Może być również używana do przycinania krzewów i małych drzewek, prac w drewnie oraz przygotowania drewna opałowego. Kompaktowy model o masie 2,8 kg charakteryzuje się dodatkowo bardzo dobrą wydajnością pracy, precyzyjnym cięciem i bardzo niskim poziomem drgań.

Najlżejsza pilarka łańcuchowa STIHL Carving. Komfortowe uruchamianie dzięki ręcznej pompie paliwowej i systemowi STIHL ErgoStart, oszczędny silnik 2-MIX, wyposażona w prowadnicę STIHL Carving i piłę łańcuchową PM3 1/4" zapewniającą precyzyjną i bezpieczną pracę.

Zalety 

System filtrów STIHL - System filtrów STIHL zastosowanych w nowej pilarce spalinowej STIHL MS 150 C-E jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu.

Oszczędny silnik STIHL 2-MIX z układem przepłukiwania cylindra - dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX zapewnia dużą moc, a przy tym oszczędność paliwa do 20%*. Jednostka stanowi połączenie jednego cylindra w technice czterokanałowej z układem przepłukiwania. Dzięki temu uzyskuje się redukcję emisji spalin aż do 70%*.
*w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy bez technologii 2-MIX.

System antywibracyjny STIHL - mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą być bardzo szkodliwe dla zdrowia operatora. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik i piłę łańcuchową.

System ułatwionego uruchamiania STIHL ErgoStart (E) - dzięki innowacyjnemu systemowi STIHL ErgoStart uruchamianie pilarki STIHL MS 150 C-E jest o wiele łatwiejsze, a siła wymagana do rozruchu urządzenia o połowę mniejsza. Sprężyna umieszczona pomiędzy rolką linki rozrusznika a wałem korbowym kompensuje skoki obciążenia na lince rozruchowej sprawiając, że są one prawie niewyczuwalne dla operatora. Wynik: zmniejszenie prędkości rozruchowej o około dwie trzecie.

Boczny napinacz piły łańcuchowej - śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i ostrymi zębami zderzaka oporowego. 

Specjalny system tankowania STIHL - specjalne, opatentowane korki zbiorników paliwa i oleju pozwalają na ich szybkie otwarcie i zamknięcie - bez użycia siły i jakichkolwiek narzędzi. Dzięki zastosowaniu dużych otworów wlewowych oraz przezroczystego zbiornika można stale kontrolować poziom i stan oleju.

Wyposażenie seryjne

Łatwy w obsłudze system filtrów - beznarzędziowy demontaż pokrywy gaźnika umożliwia czyszczenie filtra jednym chwytem.Dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX - zapewnia dużą moc, a przy tym oszczędność zużycia paliwa do 20% w porównaniu do dwusuwowych silników STIHL o podobnej mocy bez technologii 2-MIX. Emisja spalin spada o ok. 50%.

Ręczna pompa paliwowa - umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.

STIHL ErgoStart (E) - sprężyna umieszczona pomiędzy rolką linki rozrusznika a wałem korbowym kompensuje skoki obciążenia na lince rozruchowej sprawiając, że są one prawie niewyczuwalne dla operatora. Wynik: W porównaniu do zwykłych systemów rozruchowych system STIHL ErgoStart o połowę redukuje siłę wymaganą do uruchomienia urządzenia i umożliwia zmniejszenie prędkości rozruchowej o około dwie trzecie.

Czterokanałowa technika STIHL - w czterech kanałach przelotowych następuje zawirowanie mieszanki paliwowo-powietrznej przed zapłonem. Zapewnia to lepsze spalanie paliwa i znacznie podnosi sprawność silnika. Skutek: mniejsze zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy w szerokim przedziale obrotów. 

System antywibracyjny - mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.

Kompensator - wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy moc silnika wyraźnie spadnie. W Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza moc silnika, zawartość substancji szkodliwych w spalinach oraz zużycie paliwa przez dłuższy czas pozostają stałe. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.

Boczny napinacz piły łańcuchowej - śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i ostrymi zębami zderzaka oporowego.

System STIHL Ematic - składa się z prowadnicy Ematic, piły łańcuchowej Oilomatic oraz pompy olejowej z regulacją wydajności wzgl. redukcją ilości tłoczonego oleju. Specjalna konstrukcja prowadnicy i piły łańcuchowej sprawia, że każda kropla oleju dociera dokładnie w te miejsca piły łańcuchowej, gdzie jest najbardziej potrzebna. Umożliwia to redukcję zużycia oleju smarującego piłę łańcuchową do 50%.


Praktyczny korek zbiornika - specjalne, opatentowane korki zbiorników paliwa i oleju. Zbiorniki urządzeń mechanicznych wyposażone w takie korki można szybko otworzyć i zamknąć - bez użycia siły i jakichkolwiek narzędzi.


Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego.

Specyfikacja produktu

  Masa urządzenia2,8 kg
  Moc kW/KM1/1,3
  Pojemność skokowa cm³23,6
  Stosunek ciężaru do mocy kg/kW2,8
  Poziom mocy akustycznej dB(A)110
  Podziałka piły łańcuchowej1/4 *P
  Wartość drgań strona lewa / prawa m/s²4,9/4,9
  Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)97
NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :