Kategorie

Pilarka spalinowa Stihl MS 150 TC-E

brutto1 568,29 zł

netto1 568,29 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 150 TC-E 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Najlżejsza spalinowa pilarka łańcuchowa STIHL do podcinania drzew

Nowy produkt

Pilarka spalinowa Stihl MS 150 TC-E

Najlżejsza pilarka do pielęgnacji drzew
waga to jesdyne 2,6 kg

Informacja o produkcie

Nowa pilarka łańcuchowa STIHL MS 150 TC-E jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją drzew. Przede wszystkim ze względu na niewielki ciężar - 2,6 kg, ale również precyzyjne cięcie. Dzięki tym zaletom prace przy pielęgnacji drzew będą łatwiejsze, bardziej komfortowe i mniej męczące. Pilarka spalinowa STIHL MS 150 TC-E jest najlepszym pomocnikiem każdego profesjonalisty.

Pilarka do pielęgnacji drzew została zaprojektowana specjalnie z myślą o pracy w koronach drzew i jest przeznaczona wyłącznie do pielęgnacji drzew przez osoby, które przeszły szkolenie w zakresie pielęgnacji drzew.

Zalety

Moc, precyzja i przyjazność dla środowiska naturalnego

Wysoka moc, doskonała jakość cięcia - piła łańcuchowa ¼" Picco o niewielkiej skłonności do drgań i odbić wstecznych zapewnia wysoką wydajność cięcia i gładkie powierzchnie cięcia.

Oszczędny slnik STIHL 2-MIX - pozwala na efektywniejsze wykorzystywanie paliwa oraz obniżenie strat paliwa podczas procesu przepłukiwania. Dzięki temu chronione jest zdrowie operatora i środowisko naturalne, wskutek do 20% mniejszego zużycie paliwa oraz do 70 % mniejsza emisja spalin w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy technologii 2-MIX.

Łatwa obsługa

Lekka i kompaktowa - wyjątkowo lekka pilarka spalinowa STIHL MS 150 TC-E do pielęgnacji drzew - tylko 2,6 kg. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i materiałów firma STIHL wyprodukowała najlżejszą pilarkę dla profesjonalistów. Pilarka STIHL MS 150 TC-E jest poręczna i zapewnia wysoki komfort obsługi oraz nieskomplikowaną obsługę serwisową.

Ułatwiony start - system ułatwionego rozruchu urządzenia STIHL ErgoStart (E) o połowę redukuje siłę wymaganą do uruchomienia urządzenia i umożliwia zmniejszenie prędkości rozruchowej o około dwie trzecie. Sprężyna umieszczona pomiędzy rolką linki rozrusznika a wałem korbowym kompensuje skoki obciążenia na lince rozruchowej sprawiając, że są one prawie niewyczuwalne dla operatora.

Łatwa w serwisowaniu

System filtrów STIHL - system filtrów STIHL zastosowanych w nowej pilarce spalinowej STIHL MS 150 TC-E jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu.

Łatwa obsługa serwisowa - wszystkie elementy podlegające serwisowi są łatwo dostępne. Ułatwiona obsługa usprawnia pracę przy pielęgnacji drzew i skraca do mininum konieczne przerwy techniczne.

Specjalny system tankowania STIHL - Specjalne, opatentowane korki zbiorników paliwa i oleju pozwalają na ich szybkie otwarcie i zamknięcie - bez użycia siły i jakichkolwiek narzędzi. Dzięki zastosowaniu dużych otworów wlewowych oraz przezroczystego zbiornika można stale kontrolować poziom i stan oleju.

Boczny napinacz piły łańcuchowej - śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z jej ostrymi elementami.

Wyposażenie seryjne

Łatwy w obsłudze system filtrów -  beznarzędziowy demontaż pokrywy gaźnika umożliwia czyszczenie filtra jednym chwytem.

Silnik STIHL 2-MIX - dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX zapewnia dużą moc, a przy tym oszczędność zużycia paliwa do 20% w porównaniu do dwusuwowych silników STIHL o podobnej mocy bez technologii 2-MIX. Emisja spalin spada o ok. 50%.

Ręczna pompa paliwowa - umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.

Składany hak - służy jako zamocowanie liny nośnej do opuszczania pilarki do pielęgnacji drzew i dla zachowania bezpieczeństwa pracy.

STIHL ErgoStart (E) - sprężyna umieszczona pomiędzy rolką linki rozrusznika a wałem korbowym kompensuje skoki obciążenia na lince rozruchowej sprawiając, że są one prawie niewyczuwalne dla operatora. Wynik: W porównaniu do zwykłych systemów rozruchowych system STIHL ErgoStart o połowę redukuje siłę wymaganą do uruchomienia urządzenia i umożliwia zmniejszenie prędkości rozruchowej o około dwie trzecie.

Czterokanałowa technika STIHL - w czterech kanałach przelotowych następuje zawirowanie mieszanki paliwowo-powietrznej przed zapłonem. Zapewnia to lepsze spalanie paliwa i znacznie podnosi sprawność silnika. Skutek: mniejsze zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy w szerokim przedziale obrotów.

System antywibracyjny - mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.

Kompensator - wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy moc silnika wyraźnie spadnie. W Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza moc silnika, zawartość substancji szkodliwych w spalinach oraz zużycie paliwa przez dłuższy czas pozostają stałe. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.

Boczny napinacz piły łańcuchowej - śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i ostrymi zębami zderzaka oporowego.

STIHL Ematic-System - system STIHL Ematic składa się z prowadnicy Ematic, piły łańcuchowej Oilomatic oraz pompy olejowej z regulacją wydajności wzgl. redukcją ilości tłoczonego oleju. Specjalna konstrukcja prowadnicy i piły łańcuchowej sprawia, że każda kropla oleju dociera dokładnie w te miejsca piły łańcuchowej, gdzie jest najbardziej potrzebna. Umożliwia to redukcję zużycia oleju smarującego piłę łańcuchową do 50%.

Praktyczny korek zbiornika - specjalne, opatentowane korki zbiorników paliwa i oleju. Zbiorniki urządzeń mechanicznych wyposażone w takie korki można szybko otworzyć i zamknąć - bez użycia siły i jakichkolwiek narzędzi.


Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego.

Specyfikacja produktu

  Waga2,6
  Moc kW/KM1/1,3
  Pojemność skokowa cm³23,6
  Stosunek ciężaru do mocy kg/kW2,6
  Poziom mocy akustycznej dB(A)110
  Podziałka piły łańcuchowej1/4 " P
  Wartość drgań strona lewa / prawa m/s²4,9/4,9
  Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)97
NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :