Kategorie

Łącznik kątowy 52

brutto330,87 zł

netto269,00 zł

Łącznik kątowy 52

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Głównym zadaniem łącznika jest zmniejszenie wysiłku Strażaka. Łączniki kątowe zmniejszają odrzut i odciążają Strażaka ale również są stosowane przy prowadzeniu linii wężowych przez siatki i inne ostre elementy, doskonale sprawdza się również w koszu drabiny mechanicznej lub podnośnika.

Nowy produkt

Łącznik kątowy 52

Czym jest łącznik kątowy?

Łącznik kątowy jest urządzeniem, które stosowane jest przy prądownicach o wydajności ponad 400l/min i 6 barach. Główne zadanie takiego przyrządu to zmniejszenie wysiłku prądownika o ok. 15%. Pozwala na natychmiastowe odczucie zmniejszenia takiego napięcia, dla osoby, która obsługuje wąż strażacki. Jest wyposażony w specjalną rączkę, która wpływa na lepszy uchwyt. Dodatkowo rączka może spokojnie spoczywać na barku obsługującego wąż.

Zalety korzystania z łącznika kątowego

Stosowanie łącznika kątowego pozwala na odciążenie strażaka oraz zmniejszenie odrzutu wody. Dlatego też posługiwanie się wężem staje się niemal bezwysiłkowe. Co więcej, można go stosować na poziomie biodra bądź uda, gdyż zmniejsza nacisk na plecy, ramię i dłoń. Dodatkowo można go stosować z poziomu ziemi bez zbędnego wysiłku. Łącznik kątowy może pracować także z pozycji odwróconej, czyli wystarczy, że położymy go na ziemi.

 

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :