Nakładka do piany średniej do prądownicy G-Force -  Prądownice wodne 52

Nakładka do piany średniej do prądownicy G-Force

1 205,40 zł brutto
980,00 zł netto

Nakładka do piany średniej do prądownicy G-Force /wytwornica/

Prądownica G-Force

Prądownica G-Force to pierwsze urządzenie dostępne na rynku, które posiada zawór ślizgowy. Do tej pory tego typu urządzenia wyposażone były w zawór kulowy. Zaletą stosowania tej prądownicy jest płynność działania oraz niczym niezaburzony przepływ, który w sposób bezpośredni przekłada się na parametry- między innymi długość rzutu wody. Głowica w przeciwieństwie do innych prądownic nie posiada turbinki. Rozdrobnienie kropelek następuje za pomocą specjalnie wyciętych laserowych stalowe zęby. Została wyposażona w specjalną wysokiej jakości nasadkę, która jest solidnie nakręcona na obrotowy króciec.

Dodatkowe wyposażenie

Prądownica została wyposażona w wyprofilowaną rączkę pistoletową, która jest standardem w tego typu produktach. Prądownicę G-Force można wyposażyć w dodatkowe elementy, które usprawnią jej działanie. W swojej ofercie posiadamy między innymi specjalną nakładkę do piany średniej. Można regulować kąt mgły wodnej w pozycji znacznika.

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć