Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Nakładka do piany średniej do prądownicy G-Force

brutto1 205,40 zł

netto980,00 zł

Oferujemy Nakładki do piany średniej (wytwornice) do prądownicy G-Force, usprawniające jej działanie. Możliwość regulowania kąta mgły wodnej w pozycji znacznika

ARP003

Nowy produkt

5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Nakładka do piany średniej do prądownicy G-Force /wytwornica/

Prądownica G-Force

Prądownica G-Force to pierwsze urządzenie dostępne na rynku, które posiada zawór ślizgowy. Do tej pory tego typu urządzenia wyposażone były w zawór kulowy. Zaletą stosowania tej prądownicy jest płynność działania oraz niczym niezaburzony przepływ, który w sposób bezpośredni przekłada się na parametry- między innymi długość rzutu wody. Głowica w przeciwieństwie do innych prądownic nie posiada turbinki. Rozdrobnienie kropelek następuje za pomocą specjalnie wyciętych laserowych stalowe zęby. Została wyposażona w specjalną wysokiej jakości nasadkę, która jest solidnie nakręcona na obrotowy króciec.

Dodatkowe wyposażenie

Prądownica została wyposażona w wyprofilowaną rączkę pistoletową, która jest standardem w tego typu produktach. Prądownicę G-Force można wyposażyć w dodatkowe elementy, które usprawnią jej działanie. W swojej ofercie posiadamy między innymi specjalną nakładkę do piany średniej. Można regulować kąt mgły wodnej w pozycji znacznika.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :