Kategorie

Rękawice strażackie FHR 001 S

brutto234,00 zł

netto190,24 zł

Wodoodporne i wiatroszczelne Rękawice specjalne strażackie FHR 001 S posiadają wykonany z Kevlaru ściągacz gwarantujący idealne przyleganie. Świadectwo CNBOP.

Nowy produkt

CNBOP
3.05 1 5 21

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 3.05 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 21

Rękawice specjalne strażackie FHR 001 S

Świadectwo dopuszczenia CNBOP

Wysoka jakość w dobrej cenie

Poszukując rękawic, które zapewnią dobrą ochronę dłoni a jednocześnie będą dostępne w atrakcyjnej, niskiej cenie warto zdecydować się na rękawice strażackie FHR 001 S. To skórzane rękawice, które posiadają specjalny ściągacz wykonany z Kelvaru. To dzięki niemu doskonale trzymają się dłoni zapewniając im bezpieczeństwo oraz komfort.

Rękawice strażackie FHR 001 S wykonane zostały z specjalnie wyselekcjonowanej skóry typu nappa. Jest to materiał, który cechuje się wodoodpornością. Jest również niepalny, dzięki czemu nawet w bezpośrednim kontakcie z płomieniami nasze dłonie są dobrze chronione. Nic więc dziwnego, że rękawice te spełniają wymogi określone w najnowszej EN 659+A1:2008+AC:2009.

Komfort jakiego potrzebujesz

Wewnątrz rękawic znajdziemy specjalną membranę Hipora. To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu rękawice są wodoodporne i wiatroszczelne. Ochronią więc nasze dłonie także przed zimnem. Co ważne, jednocześnie membrana ta pozwala skórze oddychać co jest dodatkowym atutem.

Rękawice posiadają specjalne wzmocnienia kostek dzięki czemu zmniejszają ryzyko kontuzji. ich zaletą jest również precyzyjne łączenie materiałów na opuszkach palców, dzięki czemu nie mają negatywnego wpływu na naszą zręczność. Spełniają wymogi określone w najnowszej EN 659+A1:2008+AC:2009.

Certyfikacja

Certyfikat oceny typu WE nr BP 60077938 0001
Świadectwo dopuszczenia CNBOP

Jak dobrać rozmiar rękawic

Zmierz obwód dłoni w zaznaczonym na zdjęciu miejscu i porównaj wynik z tabelą.

rekawiczk rekawicz

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl Za darmo!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :