Kategorie

Rozdzielacz kulowy K-52/2x52

brutto571,95 zł

netto465,00 zł

Rozdzielacz służy do rozdzielania strumienia wody tłoczonego w linii wężowej składającej się z węży W-52 na dwie kolejne linie, które składają się również z węży W-52.

ENP028

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Rozdzielacz kulowy K-52/2x52

Gaszenie pożarów

Pierwszą czynnością, jaka przychodzi nam na myśl, gdy myślimy o strażakach jest ich ciężka praca. Polega na likwidowaniu skutków sytuacji kryzysowych, które w wielu przypadkach zagrażają zdrowiu i życiu ludzi. Najczęściej są jednak wzywani do pożarów, a tam liczy się szybki czas reakcji i błyskawiczne przeprowadzenie akcji ratowniczo-gaśniczej. Podstawowym narzędziem w takiej sytuacji, jest dobrze zmontowany wąż strażacki. To najpowszechniejszy element armatury strażackiej, który pozwala na podawanie wody w postaci gaśniczego środka.

Rozdzielacz kulowy K-52/2x52

Rozdzielacz służy, jak sama nazwa wskazuje, na rozdzielanie wody tłoczonej z linii wężowej, składającej się z węży W-52 na pozostałe dwie linie, które także składają się z węży W-52. Rozdzielacz kulowy składa się z dwóch zamykanych wyjść, które są wyposażone w nasady. Ten model rozdzielacza posiada dwa niezależne kulowe zawory, które służą do zamknięcia przepływu wody.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :