Rozdzielacz kulowy 110/3x75 -  Rozdzielacze
Rozdzielacz kulowy 110/3x75 -  Rozdzielacze
Rozdzielacz kulowy 110/3x75 -  Rozdzielacze

Rozdzielacz kulowy 110/3x75

2 091,00 zł brutto
1 700,00 zł netto

Rozdzielacz kulowy 110/3x75

Stosowanie rozdzielacza kulowego

Rozdzielacz kulowy stosowany jest w przypadku wystąpienia pożaru. Jest to jeden z niezbędnych elementów, jakie wchodzą w skład linii głównej. W trakcie akcji ratowniczo-gaśniczej wąż odpowiada za podawanie wody w postaci środka gaśniczego. Rozdzielacz jest urządzeniem, które służy do rozdzielania wody tłoczonej z linii wężowej i rozdzielania jej na dwa lub trzy pozostałe węże.

Budowa rozdzielacza kulowego

Zarówno korpus, jak i dźwignie rozdzielacza kulowego zostały wykonane ze stopów aluminium. Inne części, jakie wchodzą w skład rozdzielacza, zostały zrobione z materiałów odpornych na korozję. Dodatkowo zostały trwale zabezpieczone przed korozją. Korpus rozdzielacza posiada specjalne nóżki, których zadaniem jest zabezpieczenie przed przewróceniem rozdzielacza. Korpus posiada zaznaczone kierunki otwierania oraz zamykania zaworów. Znajduje się tam również kierunek przepływu środka gaśniczego. Rozdzielacz służy do rozdzielania strumienia wody, jaka tłoczona jest z linii składającej się z węży W-110 na trzy linie gaśnicze z W-75.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć