W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Zestaw lądowy do usuwania rozlewów ropopochodnych -  Sorbenty, ADR

Zestaw lądowy do usuwania rozlewów ropopochodnych

922,50 zł brutto
750,00 zł netto

Zestaw lądowy do usuwania rozlewów ropopochodnych

Usuwanie substancji ropopochodnych na drodze

W jaki sposób oczyścić drogę po rozlanej benzynie, oleju czy ropie? Każda jednostka musiała chociaż raz zmierzyć się z podobnym, wcale niełatwym, zadaniem. Jednak z pomocą przychodzi AQUAQUICK 2000 - bezbarwny płyn, z którego pomocą każdy strażak sprawnie oraz efektywnie usunie płyny ropopochodne z drogi.

Używanie płynu

Użycie płynu zależy od tego, jaką metodą strażacy chcą usunąć rozlane substancje ropopochodne. Niektórzy zalecają rozcieńczanie zimną wodą w stosunku 1:50 przy niskim ciśnieniu podawania, inni zaś preferują nawet stosunek 1:350, gdzie woda jest gorąca, a ciśnienie podawania jest wysokie. Płyn AQUAQUICK 2000 szybko i sprawnie odtłuszcza powierzchnię drogi z uwagi na emulgację cząstek oleju, ropy z cząstkami wody i z samym płynem. Jednocześnie droga nie jest w żaden sposób niszczona, a cały proces jest w stu procentach ekologiczny i bezpieczny zarówno dla środowiska, jak i dla osób, które go przeprowadzają. Co więcej, wszystkie jego składniki są naturalne, co sprawia, że nawet wdychanie jego oparów nie jest szkodliwe.

Wielofunkcyjny odtłuszczacz

Niezależnie od tego, jaki rodzaj substancji właśnie rozlał się na drodze, AQUAQUICK 2000 poradzi sobie ze wszystkimi kombinacjami węglowodorów, nie niszcząc jednocześnie metali, plastików ani innego typu powłok. Nie ulega więc wątpliwości, że AQUAQUICK 2000 to podstawowy środek do usuwania resztek tłuszczy z powierzchni drogowych czy ulicznych. Kupując pięć litrów tego płynu, otrzymasz bezpłatnie dwudziestokilogramowy worek granulatu mineralnego Damolin oraz dziewięciolitrowy rozpylacz Kwazar.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć