Kategorie

Multisorb 20kg

brutto55,35 zł

netto45,00 zł

Sorbent sypki Multisorb 20kg w postaci dużych, nie ulegających rozkładowi po absorpcji granulek. Dedykowany do usuwania płynów przemysłowych, benzyny, oleju itp.

TOP001

Nowy produkt

5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Multisorb 20kg

Dwadzieścia kilogramów dobrej jakości

Multisorb to sorbent sypki w postaci dużych granulek w kolorze jasnoszarym. Nie emituje on zbyt wielu pyłów, ma bardzo wysoką zdolność wchłaniania, a przy tym jego obsługa jest bardzo łatwa: począwszy od transportu, a kończąc na stosowaniu. Tutaj bardzo skomplikowane instrukcje nie mają racji bytu, a każdy strażak będzie mógł włączyć się do pomocy wraz z sorbentem.

Właściwości Multisorb

Granulki Multisorb wytwarzane z drobno zmielonego alganitu po wchłonięciu płynu nie ulegają rozkładowi. Same granulki mają wielkość od 0,6mm do 3,4mm i są przeznaczone do usuwania wszelkiego rodzaju wycieków. Niezależnie od tego, czy rozlał się płyn przemysłowy, zawiesina wodna, czy benzyna, a może nawet rozpuszczalnik - Multisorb poradzi sobie ze wszystkim dzięki swoim fenomenalnym właściwościom absorpcyjnym oraz mechanicznym.

Przeznaczenie Multisorbu

Granulki przeznaczone są do stosowania w praktycznie każdych okolicznościach: wewnątrz oraz zewnątrz, pod maszynami, na placach manewrowych, przy nieszczelnych pojemnikach. Wystarczy użyć sorbentu i poczekać, aż wchłonie on rozlany płyn - powierzchnia w mig stanie się sucha i czysta, a przy tym bezpieczna dla przechodniów oraz samochodów. Multisorb jest często używany nie tylko przez strażaków, ale też i w sektorze energetycznym, sprzątania, serwisowym, transportowym oraz ogólnie w większości branż przemysłowych, gdzie istnieje ryzyko rozlania jakiejś substancji. Posiada przy tym, oczywiście, atest PZH.

Specyfikacja produktu

Surowiec alganite, gęstość nasypowa 660 g/l, granulacja 0.6-3.4 mm, opakowanie worek 20 kg.
Zdolność wchłaniania wg AFNOR NF T 90-361 dla wody 101%, dla oleju napędowego 104%.
Trwałość 5 lat od daty produkcji w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu.
Przechowywać z dala od wilgoci.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :