Kategorie

DN80 2x75 (B/BB)

brutto713,40 zł

netto580,00 zł

Stojaki hydrantowe przeznaczone są do stosowania z hydrantami zewnętrznymi, podziemnymi. Dzięki niemu możemy pobierać wodę do celów przeciwpożarowych.  

BOD038

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

DN80 2x75 (B/BB)

Czym jest stojak hydrantowy i do czego służy?

Stojak hydrantowy to przyrząd, który zrobiony jest z aluminium lub mosiądzu. Ich wyjścia są zakończone specjalnymi nasadami Storz, większość typu 75. Gniazda stojaków są dodatkowo wzmocnione przez zastosowane specjalne gumowe uszczelki. Stojaki hydrantowe pozwalają na czerpanie wody o maksymalnej temperaturze do 50°C bezpośrednio do akcji lub w celu napełnienia specjalnego wozu strażackiego.

Stojak hydrantowy DN80 2x75 (B/BB)

Najpopularniejszym stojakiem hydrantowym jest stojak DN 80. Skrót ten oznacza rodzaj zastosowanego gniazda w stojaku. Składa się głównie z dwóch elementów. Jest to stojak oraz głowica zaporowa. Głowica to nic innego jak odlewany korpus, w którym znajdują się dwa zawory grzybkowe. Ich zadaniem jest regulowanie wylotu wody ze stojaka. Stojak jest dolną częścią całej konstrukcji. Służy do zamocowania całej obudowy w podziemnym hydrancie, a ma to miejsce dzięki samowkręcającemu się mechanizmowi kołowemu.

Specyfikacja produktu

Wlot - 80
Wylot - 2x75B
Wysokość [mm] - 1050
Szerokość [mm] - 340
Głębokość [mm] - 126
Masa [kg] - 6,90

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :