Szafka na defibrylator AIVIA 200 Heating Alarm to najpopularniejszy model szafki do zastosowań zewnętrznych

Szafka zewnętrzna na defibrylator - AIVIA 200 Heating Alarm

2 398,50 zł brutto
1 950,00 zł netto

Szafka na defibrylator AIVIA 200 Heating Alarm to najpopularniejszy model szafki do zastosowań zewnętrznych. To niezbędny element wyposażenia każdej placówki, która dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. Dostępność defibrylatora w odpowiednim miejscu oraz szybka i skuteczna reakcja w przypadku nagłej sytuacji może uratować życie. Szafka AIVIA 200 Heating Alarm zapewnia nie tylko bezpieczne i łatwe przechowywanie defibrylatora, ale także funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które wpisuje się w nowoczesne trendy prozdrowotne.

Szafka na defibrylator AIVIA - wybierz jakość i trwałość

Szafka AIVIA 200 Heating Alarm wykonana została z wysokiej jakości materiałów, takich jak poliwęglan i tworzywo ABS. To połączenie gwarantuje wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne, w tym deszcz, śnieg i silne wiatry. Model 200 Heating Alarm wyposażony jest w moduł grzewczy i chłodzący, co pozwala na zachowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz szafki, nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Aivia 200 Heating Alarm wyposażona w alarm dźwiękowy i wizualny

Szybka reakcja w przypadku nagłej sytuacji. Szafka AIVIA 200 Heating Alarm została wyposażona w alarm dźwiękowy i wizualny, które uruchamiają się po otwarciu drzwiczek. To dodatkowe zabezpieczenie, które zwiększa bezpieczeństwo przechowywania defibrylatora i pozwala na szybką reakcję w przypadku nagłej sytuacji.

Nocne podświetlenie - widoczność w ciemności
Szafka AIVIA 200 Heating Alarm została wyposażona w nocne podświetlenie, które zapewnia lepszą widoczność w ciemności i ułatwia odnalezienie szafki w przypadku nagłej sytuacji.

Wymiary i eksploatacja szafki AIVIA 200 Heating Alarm
Szafka AIVIA 200 Heating Alarm ma wymiary 42,3 x 38,8 x 20,1 cm i zasilana jest prądem 24V. Zasilacz jest dostępny osobno, co pozwala na dostosowanie szafki do indywidualnych potrzeb.

Wybierz szafkę na defibrylator AIVIA 200 Heating Alarm i zapewnij maksymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność
Zachęcamy do wyboru szafki na defibrylator AIVIA 200 Heating Alarm, która zapewni maksymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz dodatkowym funkcjom, takim jak moduł grzewczy i chłodzący, alarmy dźwiękowy i wizualny oraz nocne podświetlenie, szafka AIVIA 200 Heating Alarm to gwarancja optymalnej ochrony defibrylatora przed warunkami atmosferycznymi oraz natychmiastowej reakcji w przypadku nagłej sytuacji. Szafka AIVIA 200 Heating Alarm to także estetyczne rozwiązanie, które wpisuje się w nowoczesne trendy prozdrowotne. Wysoka jakość materiałów oraz dbałość o detale gwarantują, że szafka ta będzie wyglądać estetycznie i nowocześnie przez długi czas. Dostępność defibrylatora w odpowiednim miejscu to kwestia, która powinna być priorytetem dla każdej placówki, zarówno publicznej, jak i prywatnej. Szafka AIVIA 200 Heating Alarm to niezbędny element wyposażenia, który pozwala na zachowanie bezpieczeństwa i funkcjonalności w jednym rozwiązaniu. Wybierz szafkę na defibrylator AIVIA 200 Heating Alarm i zyskaj pewność, że w razie nagłej sytuacji będziesz miał szybki i łatwy dostęp do defibrylatora oraz maksymalne bezpieczeństwo w przechowywaniu urządzenia.

Produkt na zamówienie.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?