Kategorie

Akumulatorowy wentylator FANERGY B16

brutto28 689,75 zł

netto23 325,00 zł

Kompaktowy i lekki Wentylator akumulatorowy FANERGY B16 z pakietem oświetleniowym, zintegrowaną dyszą gaśniczą i technologią przepływu powietrza „all-in-one”.

Nowy produkt

5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Akumulatorowy wentylator oddymiający FANERGY B16 z pakietem oświetleniowym


Ergonomiczna obsługa

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom nowy FANERGY B16 wpasuje się do każdej skrytki na sprzęt w pojeździe pożarniczym, a przy masie poniżej 25 kg - jest lekki i może być łatwo przenoszony oraz ustawiany przez jedną osobę. Przemyślana prosta i solidna rama z rur stalowych ma dobre właściwości chwytne i zapewnia doskonałe operowanie urządzeniem zarówno podczas wyjmowania go z pojazdu czy transportu do miejsca prowadzenia działań np. klatką schodową.


Intuicyjna obsługa

Obsługa wentylatora zapewniona jest poprzez Logic Control System (LCS) firmy Rosenbauer, po to aby wykluczyć możliwość popełnienia błędów w stresujących sytuacjach. Składa się z: jednego przycisku do włączania, jednego do wyłączania oraz cyfrowego potencjometru do regulacji prędkości obrotowej silnika, a tym samym ilości powietrza wylotowego. Tryb Boost można aktywować w celu krótkotrwałego wzrostu zapotrzebowania na moc, co więcej jest on stale dostępny w przypadku podłączenia wentylatora do stałego zasilania w energię elektryczną.


Optymalna „pozycja ataku”

Podobnie jak wszystkie wysokowydajne wentylatory FANERGY, nowy zasilany akumulatorowo wentylator B16 ma jednostkę wentylacyjną, którą można regulować w sposób ciągły w zakresie od +20 stopni do -20 stopni. Duży kąt pochylenia zapewnia maksymalną elastyczność i wydajność oraz zapewnia optymalną, wstępnie ustawioną pozycję wentylacji w większości akcji gaśniczych. Przy ustawieniu wentylatora na schodach lub podestach, przy kącie nachylenia +20 stopni strumień, przy niewielkich stratach powietrza, może swobodnie wchodzić do budynku,. Ustawienie -20 stopni jest szczególnie odpowiednie do usuwania dymu ze schodów prowadzących do pomieszczeń znajdujących się na dole jak np. piwnice.


Wentylacja taktyczna

Specjalna konstrukcja wentylatora FANERGY (technologia przepływu powietrza typu „all-in-one”) zapewnia bardzo równomierny i mocny przepływ powietrza przy zoptymalizowanym zachowaniu ssania i strukturze przepływu. Ponadto w jednym urządzeniu łączy w sobie różne technologie i koncepcje wentylatorów, takie jak wentylacja nadciśnieniowa lub turbo. Dzięki temu wentylatory o wysokiej wydajności FANERGY mogą być stosowane w działaniach w sposób elastyczny i do prowadzenia każdego rodzaju wentylacji taktycznej. Nowy zasilany akumulatorami wentylator jest gotowy do natychmiastowego użycia, co może przyspieszyć działania ratowniczo-gaśnicze oraz znacznie zwiększyć poziom bezpieczeństwa wszystkich osób zaangażowanych w prowadzone działania.


FANERGY B16

Zasilany akumulatorami mobilny wentylator o wysokiej wydajności z technologią przepływu powietrza „all-in-one”.

    Średnica wylotu powietrza: 410 mm (16 cali)
    Napęd: silnik synchroniczny z magnesami trwałymi
    Wydajność: 1250 W
    Zasilanie: 2 x akumulatory litowo-jonowe z systemem szybkiej wymiany
    Napięcie znamionowe: 36 V.
    Pojemność: 2 x 11,6 Ah
    Ładowanie: 24 VDC lub 110/230 V - 50/60 Hz
    Wymiary (szer. x wys. x gł.): 520 x 650 x 355 mm
    Masa: <25 kg
    Akcesoria: zasilacz (Schuko, NEMA, British Standard, CEE, Szwajcaria), akumulatory zapasowe, wszystkie akcesoria dostępne dla serii FANERGY

wentyla  wentylat wentylato oddymiaj

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl Za darmo!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :