Kombinezon chemiczny SPACEL 3000 -  Ubrania chemiczne

Kombinezon chemiczny SPACEL 3000

67,65 zł brutto
55,00 zł netto

Kombinezon chemiczny Honeywell SPACEL 3000

Kombinezon chemoodporny Spacel-3000 kategorii III typ 3, 4, 5, 6

Kombinezon zapewnia ochronę przed ciekłymi substancjami chemicznymi (strumień, ciecz rozpylona), pyłami oraz zagrożeniami biologicznymi wg normy EN 14126 (w tym przed wirusami, np. COVID-19). W zależności od zastosowanych materiałów i konstrukcji kombinezony ochronne mogą być przeznaczone do ochrony przed wysokimi zagrożeniami (certyfikowane jako środki ochrony indywidualnej Kategorii III) lub do ochrony przed minimalnymi zagrożeniami (wyroby o prostej konstrukcji zaliczane do Kategorii I)

Kombinezon chemoodporny Spacel-3000

Kombinezon zapewnia ochronę przed substancjami chemicznymi. Jest jednorazowy, posiada pasek na rzep nad zamkiem błyskawicznym. Kombinezon z gładką powierzchnią, opięty na ramionach i nogach, posiada kaptur z taśmą gumową zaprojektowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Posiada zaklejony zamek błyskawiczny osłonięty podwójną przylepną klapą. Idealnie się dopasowuje do sylwetki dzięki czemu mamy komfort noszenia. Kombinezon odporny jest na przetarcia i rozdarcia. Występują w rozmiarach L- 3XL. Ma zastosowanie  w służbach ratowniczych, przemyśle chemicznym i petrochemicznym, czyszczeniu i konserwacji przemysłowej, odkażaniu, w transporcie substancji niebezpiecznych, pracy w obszarach zanieczyszczonych, w ochronie  zdrowia.

Kombinezon przeznaczony do ochrony ratowników przed chemikaliami

Nowa ergonomia kombinezonu zapewnia lepsze dopasowanie i ochronę.  Model SPACEL 3000 wyposażony został w elastyczne zwężenia na nadgarstkach i kostkach. Kombinezon ma również zgrzewany zamek błyskawiczny. Wykonany został z trójwarstwowej żółtej folii polietylenowej. 

kombine kombin kombinezo kombinez 

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?