• PACZKOMAT
Kombinezon chemiczny SPACEL 3000 - Ubrania chemiczne

Kombinezon chemiczny SPACEL 3000

63,00 zł brutto
51,22 zł netto

Kombinezon chemiczny Honeywell SPACEL 3000

Kombinezon chemoodporny Spacel-3000 kategorii III typ 3, 4, 5, 6

Kombinezon zapewnia ochronę przed ciekłymi substancjami chemicznymi (strumień, ciecz rozpylona), pyłami oraz zagrożeniami biologicznymi wg normy EN 14126 (w tym przed wirusami, np. COVID-19). W zależności od zastosowanych materiałów i konstrukcji kombinezony ochronne mogą być przeznaczone do ochrony przed wysokimi zagrożeniami (certyfikowane jako środki ochrony indywidualnej Kategorii III) lub do ochrony przed minimalnymi zagrożeniami (wyroby o prostej konstrukcji zaliczane do Kategorii I)

Kombinezon chemoodporny Spacel-3000

Kombinezon zapewnia ochronę przed substancjami chemicznymi. Jest jednorazowy, posiada pasek na rzep nad zamkiem błyskawicznym. Kombinezon z gładką powierzchnią, opięty na ramionach i nogach, posiada kaptur z taśmą gumową zaprojektowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Posiada zaklejony zamek błyskawiczny osłonięty podwójną przylepną klapą. Idealnie się dopasowuje do sylwetki dzięki czemu mamy komfort noszenia. Kombinezon odporny jest na przetarcia i rozdarcia. Występują w rozmiarach L- 3XL. Ma zastosowanie  w służbach ratowniczych, przemyśle chemicznym i petrochemicznym, czyszczeniu i konserwacji przemysłowej, odkażaniu, w transporcie substancji niebezpiecznych, pracy w obszarach zanieczyszczonych, w ochronie  zdrowia.

Kombinezon przeznaczony do ochrony ratowników przed chemikaliami

Nowa ergonomia kombinezonu zapewnia lepsze dopasowanie i ochronę.  Model SPACEL 3000 wyposażony został w elastyczne zwężenia na nadgarstkach i kostkach. Kombinezon ma również zgrzewany zamek błyskawiczny. Wykonany został z trójwarstwowej żółtej folii polietylenowej. 

kombine kombin kombinezo kombinez

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?