W przypadku pilnej dostawy, prosimy o kontakt.

close
Kombinezon chemiczny SPACEL 3000 -  Ubrania chemiczne

Kombinezon chemiczny SPACEL 3000

67,65 zł brutto
55,00 zł netto

Kombinezon chemiczny Honeywell SPACEL 3000

Kombinezon chemoodporny Spacel-3000 kategorii III typ 3, 4, 5, 6. Zapewnia ochronę przed ciekłymi substancjami chemicznymi (strumień, ciecz rozpylona), pyłami oraz zagrożeniami biologicznymi wg normy EN 14126 (w tym przed wirusami, np. COVID-19). W zależności od zastosowanych materiałów i konstrukcji kombinezony ochronne mogą być przeznaczone do ochrony przed wysokimi zagrożeniami (certyfikowane jako środki ochrony indywidualnej Kategorii III) lub do ochrony przed minimalnymi zagrożeniami (wyroby o prostej konstrukcji zaliczane do Kategorii I) Kombinezon chemoodporny Spacel-3000, zapewnia ochronę przed substancjami chemicznymi. Jest jednorazowy, posiada pasek na rzep nad zamkiem błyskawicznym. Kombinezon z gładką powierzchnią, opięty na ramionach i nogach, posiada kaptur z taśmą gumową zaprojektowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Posiada zaklejony zamek błyskawiczny osłonięty podwójną przylepną klapą. Idealnie się dopasowuje do sylwetki dzięki czemu mamy komfort noszenia. Kombinezon odporny jest na przetarcia i rozdarcia. Występują w rozmiarach L- 3XL. Ma zastosowanie  w służbach ratowniczych, przemyśle chemicznym i petrochemicznym, czyszczeniu i konserwacji przemysłowej, odkażaniu, w transporcie substancji niebezpiecznych, pracy w obszarach zanieczyszczonych, w ochronie  zdrowia.

Kombinezon przeznaczony został do ochrony ratowników przed chemikaliami. Nowa ergonomia kombinezonu zapewnia lepsze dopasowanie i ochronę.  Model SPACEL 3000 wyposażony został w elastyczne zwężenia na nadgarstkach i kostkach. Kombinezon ma również zgrzewany zamek błyskawiczny. Wykonany został z trójwarstwowej żółtej folii polietylenowej. 

kombine kombin kombinezo kombinez 

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć