Kategorie

Mundur koszarowy 3-częściowy POLIAMID

brutto200,00 zł

netto162,60 zł

Mundur koszarowy 3-częściowy POLIAMID 3.58 1 5 26

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 3.58 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 26

Ubranie koszarowe w, którego skład wchodzi zestaw składający się z kurtki, spodni oraz czapki. Wykończenie wodo i olejoodporne z tkaniną odporną na wycieranie.

Nowy produkt

Ubranie koszarowe 3-częsciowe z tkaniny POLIAMID.

Strażak w ubraniu koszarowym.

Jak często, wymieniając elementy sprzętu pożarniczego, pamiętają Państwo o godnym mundurze strażaka, pasującym do powagi pełnionego przez niego funkcji? No właśnie,
przecież sprzęt pożarniczy to też i odpowiedni oraz godny mundur strażaka. Mundur koszarowy trzyczęściowy POLIAMID jest zgodny z wymaganiami stosownego rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji regulującego umundurowanie strażaków Państwowej Straży Pożarnej.

Skład

Poliester, bawełna – to jasne, ubranie musi być wygodny, stąd te materiały. Ale ubranie powinien także – co oczywiste w pracy strażaka – być mocny, wytrzymały i odporny na potencjalne obrażenia oraz przede wszystkim, nie powinien być łatwopalny. Taki jest właśnie ten trzyczęściowy model. Niech Państwo nie oszczędzają i wyposażą swoich strażaków w najlepsze możliwe ubrania, które zapewnią prawidłowy przebieg pracy oraz nie będą jednocześnie środkiem dystrakcji dla nich.

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :