W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
  • Wyprzedaż!
Ubranie koszarowe (3-cz) Kermel 50% Wiskoza 50 % -  Ubrania koszarowe

Ubranie koszarowe (3-cz) Kermel 50% Wiskoza 50 %

637,14 zł brutto
518,00 zł netto
Rozmiar ubrania:

Ubranie koszarowe (bluza + spodnie+czapka) tkanina KERMEL 50% Wiskoza 50 %

Informacja o produkcie

Wzór i konstrukcja ubrania wykonane są zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia MSWiA z dnia 30.11.2005r. w sprawie umundurowania strażaków PSP (Dz.U.nr 4 poz25 z 2006r.) oraz Zarządzenia nr 9 KGPSP z dnia 05.02.2007r. w sprawie wzorców oraz szczegółowych wymagań, cech technicznych i jakościowych przedmiotów umundurowania, odzieży specjalnej i środków ochrony indywidualnej użytkowanych w Państwowej Straży Pożarnej (Dz.UrzKGPSP).

Cechy charakterystyczne

Tkanina „Kermel/Wiskoza” (50% włókna aramidowe/50% włókna wiskozy) bardzo wytrzymała mechanicznie na rozrywanie i rozdzieranie, ubrania wykonane z tej tkaniny wytrzymują nawet 36 miesięczny okres użytkowania. Posiada właściwości tkaniny niepalne dzięki włóknom aramidowym a włókna wiskozy zapewniają bardzo dobry komfort użytkowania.
Wykończona wodo i olejoodpornie.

kosza koszar koszaro koszarow koszarowk kosz kos 

3,5 / 5
(19 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: Za darmo!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć