Ubranie 4-cz kamizelka z rękawem POLIAMID -  Ubrania koszarowe

Ubranie 4-cz kamizelka z rękawem POLIAMID

573,18 zł brutto
466,00 zł netto
Rozmiar ubrania:

4-częściowy zestaw ubrań koszarowych

Kompletny, 4-częściowy zestaw ubrań koszarowych dla Straży Pożarnej z poliamidu charakteryzuje się doskonałą trwałością i wytrzymałością. W skład kompletu wchodzi czapka, proste spodnie, kamizelka z rękawami oraz bluza koszarowa. Poszczególne elementy zestawu posiadają wykończenie wodoodporne oraz olejoodporne. Ubranie koszarowe dla OSP z poliamidu świetnie sprawdza się podczas wszelkich wydarzeń sportowych, zawodów strażackich oraz uroczystych okoliczności, w których biorą udział jednostki OSP.

Praktyczne ubranie koszarowe dla OSP z poliamidu

Strażacy wchodzący w skład jednostki OSP często uczestniczą w wydarzeniach, które wymagają od nich odpowiedniego przygotowania w formie specjalnego zestawu ubrań. W naszej ofercie posiadamy kompletny 4-częściowy zestaw ubrań koszarowych dla Straży Pożarnej, który przyda się podczas niejednej zobowiązującej uroczystości lub wydarzenia sportowego.

kosza koszar koszaro koszarow

3,8 / 5
(8 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: Za darmo!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć