WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

 • Nowy
 • PACZKOMAT

Wiertarko-wkrętarka Milwaukee M18™ BLPDRC-0X

1 093,47 zł brutto
889,00 zł netto

M18™ Kompaktowa Bezszczotkowa Wiertatrko-wkrętarka z udarem

Podczas pracy strażaków, w sytuacjach kryzysowych, takich jak klęski żywiołowe czy nagłe zdarzenia wymagające szybkiej reakcji, istotne jest posiadanie sprzętu, który nie zawiedzie i będzie bardzo wydajny. W takich właśnie momentach doskonale sprawdzi się M18™ Kompaktowa Bezszczotkowa Wiertarko-Wkrętarka BLPDRC-0X z Udarem.

Opracowane przez renomowaną markę Milwaukee kompaktowe narzędzie ma zaledwie 145 mm długości. Dzięki swojej wyjątkowej budowie umożliwia dostęp do najtrudniej dostępnych miejsc, co jest bardzo ważne w sytuacjach, gdzie każda chwila ma znaczenie.

Wiertarko-wkrętarka z zaawansowanym uchwytem i wysokim momentem obrotowym

Jedną z ogromnych zalet tej wiertarko-wkrętarki BLPDRC-0X jest zaawansowany, wytrzymały metalowy uchwyt o średnicy 13 mm. Zapewnia on nie tylko szybką wymianę i trzymanie bitów podczas intensywnego użytkowania.

Za sprawą momentu obrotowego wynoszącego 60,5 Nm, to narzędzie zapewnia najlepszy stosunek mocy do rozmiaru. Ponadto nawet w warunkach ekstremalnych, użytkownik może liczyć na efektywne wiercenie i mocowanie, bez względu na trudności terenowe czy warunki atmosferyczne.

Narzędzie z kompatybilnymi akumulatorami i zoptymalizowaną prędkością

Znaczenie ma także elastyczny system akumulatorów, który pozwala współpracować ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™. Dzięki temu użytkownik może łatwo wymieniać akumulatory w zależności od potrzeb, bez konieczności posiadania wielu narzędzi.

Dodatkowym atutem tej wiertarki jest zoptymalizowana prędkość dla szybszego wiercenia i mocowania. Dzięki możliwości regulacji prędkości w zakresie od 0 do 550/0 do 1700 obrotów na minutę użytkownik może dostosować narzędzie do konkretnych zadań, co pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć efektywność pracy.

Bezszczotkowy silnik, akumulator REDLITHIUM™ i układ elektroniczny REDLINK™

Bezszczotkowy silnik ma wpływ na większą moc i wydajność pracy. Z kolei akumulator REDLITHIUM™ sprawia, że użytkownik może liczyć na dłuższy czas pracy oraz szybkie ładowanie narzędzia. REDLITHIUM™ zapewnia także większą trwałość i wydajność akumulatora w różnorodnych warunkach pracy. Dodatkowo układ elektroniczny REDLINK™ stanowi inteligentny system zarządzania energią, który optymalizuje pracę narzędzia. Chroni narzędzie przed przeciążeniem czy przegrzaniem, co wpływa na jego długowieczność i bezpieczeństwo użytkowania.

Specyfikacje techniczne

Parametr

Wartość

Ładowarka w zestawie

bez ładowarki w zestawie

Napięcie (V)

18

Typ akumulatora

LI-ION 

Maks. częstotliwość udaru (UD./MIN)

25500

Maks. moment obrotowy (NM)

60.5

Maks. zdolność wiercenia w drewnie (MM)

52

Maks. zdolność wiercenia w murze (MM)

16

Maks. zdolność wiercenia w stali (MM)

13

PRĘD. BEZ OBC. BIEG 1 (OBR./MIN)

0-550

PRĘD. BEZ OBC. BIEG 2 (OBR./MIN)

0-1700

Prędkość bez obciążenia (OBR/MIN)

1700

Uchwyt (MM)

13

Waga

1.0

Waga z akumulatorem (EPTA) (KG)

1.5 (M18 B5)

W zestawie

walizka

Numer SKU

4933492821

Kod EAN

4058546476922

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?