Kategorie

Motopompa WMP 20X 833 l/min (Honda)

brutto3 873,00 zł

netto3 148,78 zł

Specjalne materiały, z których wykonano korpus części pompowej włókno szklane pokryte poliestrem pozwala na stosowanie tego modelu pompy do cieczy chemicznych o wartości współczynnika pH 4-9.

MTP027

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

WMP 20X   833 l/min Honda

Motopompa spalinowa marki HONDA, model WMP20X  to pompa do różnych substancji chemicznych oraz do wody pitnej, wody słonej (morskiej). Jest specjalistyczna, odporna na korozję. Pompa dużej wydajności. Stosowana najczęściej w przemyśle lub podczas akcji ratownictwa chemicznego. Części motopompy mające bezpośredni kontakt z pompowaną substancją wykonane są z tworzywa sztucznego (włókno szklane pokryte poliestrem) - nie ulegają korozji. Może być stosowana do popularnego nawozu saletrzano-mocznikowego tzw. RSM. Pompa WMP20X może być stosowana do słonej wody, np. na statkach lub kutrach rybackich, środków owadobójczych lub ochrony roślin, ścieków produkcyjnych, środków piorących i pianotwórczych. Temperatura pracy motopompy powinna zawierać się w przedziale 7÷54°C. Przed pompowaniem słonej wody należy przed i po każdym użyciu nasmarować ruchome części regulatora obrotów i gaźnika. Po każdorazowym użyciu korpus motopompy należy wypłukać czystą, słodką wodą. Specjalne materiały, z których wykonano korpus pozwala na stosowanie tego modelu pompy do cieczy chemicznych o wartości współczynnika pH 4-9.Oil Alert - Alarm olejowy - chroni przed uszkodzeniem silnika odcinając zapłon, gdy poziom oleju spadnie poniżej bezpiecznej granicy. 4-suwowy silnik OHVto mocny, wydajny, niezawodny i godny zaufania. Dzięki automatycznej dekompresji łatwy do uruchomienia w każdych warunkach. Ten model pompy NIE jest przeznaczony do pompowania substancji ropopochodnych (benzyna, oleje napędowe, oleje mineralne)

UWAGA!!! Ten model pompy nie jest przeznaczony do pompowania substancji ropopochodnych!

Specjalne materiały, z których wykonano korpus części pompowej włókno szklane pokryte poliestrem pozwala na stosowanie tego modelu pompy do cieczy chemicznych o wartości współczynnika pH 4-9.

WMP 20X - dane techniczne

Typ pompy: WMP 20X
Medium: chemikalia
Średnica króccy przyłączeniowych: ssawny 2 cale, tłoczony 2 cal2
Zużycie paliwa: 1,5 l/h
Oil Alert: tak

motopo motopom motop

Specyfikacja produktu

  Wysokość podnoszenia [m] 32
  Wydajność [l/min.] 833
  Wysokość ssania [m] 8
  Maksymalna średnica zanieczyszczeń [mm] 3
  Waga [kg] 25,6
  Długość [mm] 505
  Szerokość [mm] 375
  Wysokość [mm] 465
  Silnik
  Typ GX 160
  Moc znamionowa [kW] 3,6
  Obroty [rpm] 3600 obr/min
  Pojemność zbiornika paliwa [l] 3,1
Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :