W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Wspornik okrągły WSP-O -  Wsporniki ratownicze

Wspornik okrągły WSP-O

594,09 zł brutto
483,00 zł netto

Podstawa pod rozpieracz cylindryczny P2

Co to jest rozpieracz cylindryczny?

Rozpieracz cylindryczny jest wykonany zazwyczaj z aluminium, natomiast jego łożyska ze stali. Jest wyposażony w jedno albo dwa łożyska, które wysunięte są w przeciwnych kierunkach. Łożyska mogą wysuwać się w sposób teleskopowy, co pozwala na osiągnięcie dużej rozpiętości ramion, przy jednocześnie ograniczonych wymiarach gabarytowych samego rozpieracza cylindrycznego. Rozpieracze te posiadają dodatkowe wyposażenie, które złożone jest z wielu końcówek roboczych. Można je montować zarówno do podstawy, jak i na końcu wysuwanego tłoczyska.

Podstawa pod rozpieracz cylindryczny P2

Podstawa została wykonana na bazie okręgu, można ją wykorzystać w wielu sytuacjach w czasie akcji ratowniczej. Została wykonana z materiału ze stali węglowej o grubości 10 mm. Dodatkowo cała powierzchnia została pokryta specjalną farbą, która chroni podstawę przed wystąpieniem korozji. Bezpieczeństwo w czasie akcji ratowniczej zapewnia antypoślizgowa podstawa.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć