Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Wspornik okrągły WSP-O

brutto594,09 zł

netto483,00 zł

Wspornik ratowniczy okrągły WSP-O pod rozpieracz cylindryczny P2. Wspornik wykonany ze stali węglowej o grubości 10 mm, dodatkowo zabezpieczonej przed korozją.

MIKO032

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Podstawa pod rozpieracz cylindryczny P2

Co to jest rozpieracz cylindryczny?

Rozpieracz cylindryczny jest wykonany zazwyczaj z aluminium, natomiast jego łożyska ze stali. Jest wyposażony w jedno albo dwa łożyska, które wysunięte są w przeciwnych kierunkach. Łożyska mogą wysuwać się w sposób teleskopowy, co pozwala na osiągnięcie dużej rozpiętości ramion, przy jednocześnie ograniczonych wymiarach gabarytowych samego rozpieracza cylindrycznego. Rozpieracze te posiadają dodatkowe wyposażenie, które złożone jest z wielu końcówek roboczych. Można je montować zarówno do podstawy, jak i na końcu wysuwanego tłoczyska.

Podstawa pod rozpieracz cylindryczny P2

Podstawa została wykonana na bazie okręgu, można ją wykorzystać w wielu sytuacjach w czasie akcji ratowniczej. Została wykonana z materiału ze stali węglowej o grubości 10 mm. Dodatkowo cała powierzchnia została pokryta specjalną farbą, która chroni podstawę przed wystąpieniem korozji. Bezpieczeństwo w czasie akcji ratowniczej zapewnia antypoślizgowa podstawa.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :