Zblocze 10t -  Zestaw szekli i pęt linowych do wyciągarki

Zblocze 10t

139,00 zł brutto
113,01 zł netto

Zblocze smarowe do liny 10 t

Zblocze smarowe jest elementem, który nawet dwukrotnie zwiększa uciąg wyciągarki. To niezwykle trwałe akcesorium okazuje się niezastąpione np. podczas wyciągania pojazdu, który uległ wypadkowi i zjechał z drogi. Zblocze przydaje się w każdej sytuacji, w której niezbędne jest użycie wyciągarki. Praktyczny i niewielki, powinien znaleźć dla siebie miejsce w każdej jednostce ratowniczej.

Wytrzymałe zblocze smarowe do liny 10 t – akcesorium do zadań specjalnych

Prezentowane tu zblocze smarowe do liny charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, posiada udźwig wynoszący do 10 ton. Zdaje egzamin w najtrudniejszych warunkach, a w komplecie z solidną liną oraz szeklami tworzy niezawodny zestaw do zadań specjalnych. Akcesorium sprawdzi się w każdej jednostce Straży Pożarnej, znacznie podnosząc możliwości wykorzystywanej podczas akcji ratowniczych wyciągarki. Kompletne wyposażenie jednostki pożarniczej w wysokiej jakości narzędzia warunkuje sprawne przeprowadzanie wszelkich działań ratunkowych!

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć