WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

 • PACZKOMAT
Zblocze 10t - Zestaw szekli i pęt linowych do wyciągarki

Zblocze 10t

139,00 zł brutto
113,01 zł netto

Zblocze do wyciągarki

Zblocze linowe to produkt, który ułatwia korzystanie z wyciągarki, a co najważniejsze, podwaja uciąg. Dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie wyciągnąć, nawet najbardziej skomplikowane auta terenowe. Zblocze pomaga zmieniać kierunek wyciągania pojazdu, jeśli został nieprawidłowo ustawione lub występują duże trudności z wydostaniem się.  Zblocza przeznaczone są do wyposażenia samochodów terenowych, aut użytkowych czy lawet a przede wszystkim wozów strażackich. To niezwykle trwałe akcesorium jest niezastąpione podczas wyciągania pojazdu, który uległ wypadkowi i zjechał z drogi. Zblocze hakowe przydaje się w każdej sytuacji, w której niezbędne jest użycie wyciągarki. Praktyczny i niewielki sprzęt, powinien znaleźć dla siebie miejsce w każdej jednostce ratowniczej.

Wytrzymałe zblocze smarowe do liny 10 t 

Zblocze smarowe do liny charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, posiada udźwig wynoszący do 10 ton. Zdaje egzamin w najtrudniejszych warunkach, a w komplecie z solidną liną oraz szeklami tworzy niezawodny zestaw do zadań specjalnych. Akcesorium sprawdzi się w każdej jednostce Straży Pożarnej, znacznie podnosząc możliwości wykorzystywanej podczas akcji ratowniczych wyciągarki. Kompletne wyposażenie jednostki pożarniczej w wysokiej jakości narzędzia warunkuje sprawne przeprowadzanie wszelkich działań ratunkowych!

Zblocze umożliwiające podwojenie siły uciągu wyciągarki

Zamontowanie zblocza jest bardzo intuicyjnym działaniem, a zarazem bardzo prostym w użytkowaniu. Wystarczy wybrać nieruchomą część auta lub stojący obiekt w pobliżu, a następnie obwiązać go linią, która utrzymuje się na zbloczu. Decydując się na korzystanie ze zblocza do wyciągarki, bardzo łatwo możemy wyciągnąć auto, niezależnie od warunków terenowych oraz pogodowych.

Specyfikacja

Zastosowanie: auta 4x4, lawety
Typ zblocza: smarowane (posiada kalamitkę)
Maksymalny uciąg: 10 ton
Marka: DRAGON WINCH

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?