W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Zestaw szekli i pęt linowych PowerWinch - 8t - Zestaw szekli i pęt linowych do wyciągarki

Zestaw szekli i pęt linowych PowerWinch - 8t

624,00 zł brutto
507,32 zł netto

Zestaw szekli i pęt linowych PowerWinch 8t

Podczas wielu akcji ratowniczych niezbędnym sprzętem są solidne i wytrzymałe wyciągarki. Znajdują one zastosowanie w przypadku takich zdarzeń jak np. wypadki samochodowe lub zawalone budynki, pod którymi zostali uwięzieni ludzie. Do profesjonalnych wyciągarek polecamy niezawodny zestaw szekli i pęt linowych PowerWinch 8t. Prezentowany zestaw charakteryzuje się solidną konstrukcją i bezbłędnie zdaje egzamin nawet przy wysokich obciążeniach.

Niezawodne wyposażenie dla wszystkich jednostek PSP i OSP

W naszym sklepie dbamy o to, aby dostarczać wyposażenie najwyższej klasy, zgodne z obowiązującymi standardami oraz dyrektywami. Taki właśnie jest zestaw szekli i pęt linowych PowerWinch 8t. Solidny i wytrzymały, doskonale sprawdzi się nawet w trakcie akcji ratowniczych prowadzonych w ekstremalnych warunkach.

Zestaw składa się z:

 • 2x szekla 8,5 t,

 • 1x zawiesie pasowe 4t o długości 3 metrów, 

 • 1x Zblocze PowerWinch 20 T XT,

 • 1x Torba na akcesoria do wyciągarki,

Uwaga!

Zblocze, pozwala na dwukrotne zwiększenie siły uciągu wyciągarki, bądź zmianę kierunku biegu liny. W pracy Straży Pożarnej możemy mieć konieczność stosowania obu metod, dlatego wyciągarki o uciągu do ok. 8t sugerujemy doposażać w zblocze o maksymalnym obciążeniu 16t.

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem

  Wysyłka kurierem

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć