W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Zbiornik wodny 2500l -  Zbiorniki

Zbiornik wodny 2500l

960,00 zł brutto
780,49 zł netto

Zbiornik wodny 2500l

Świadectwo dopuszczenia CNBOP

Zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych to widowiskowe wydarzenie w każdej gminie gdzie działa straż pożarna. Każdy start w zawodach sportowo-pożarniczych wymaga ćwiczeń z zastosowaniem zbiornika wodnego o pojemności 2500l, zgodnie z regulaminem zawodów na poziomie gminy, powiatu czy województwa. Rozkładany zbiornik wodny wraz ze stelażem o pojemności 2500l idealnie nadaje się na zawody sportowo-pożarnicze do ćwiczenia bojowego. Łatwy i prosty w rozstawieniu  zbiornik wodny może stanowić  bardzo przydatny  punkt czerpania wody podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Zbiornik wykonany z tkaniny powlekanej   PCV o łączeniach ze stelażem metalowym. Zbiornik wodny wyposażony  jest w rękaw spustowy do usuwania wody  o średnicy 50mm zakończony zapinką. Jest łatwy w demontażu, po użyciu i osuszeniu przechowywany w specjalnym pokrowcu. Każda jednostka OSP powinna mieć na wyposażeniu własny  zbiornik o takiej pojemności wody. To jest nasza oferta na zakup takiego zbiornika wodnego, który odpowiednio eksploatowany będzie służył długie lata.

 

Zbiornik wodny o pojemności 2500l

Specyfikacja produktu

wymiary: 1930 x 1930 x 820 (625) mm
pojemność: 2500 l
waga: 30 kg

zbior zbiorn basen

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć